Освіта та кар'єра 2019

17 жовтня  2019 р. учні 10-Д та 11-А класі ліцею № 11 "ГАРАНТ" відвідали Міжрегіональну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра», яка була представлена у міському Палаці культури за сприяння департамент освіти м. Кременчука спільно з Кременчуцьким відділенням Полтавської Торгово-промислової палати.

... Читати далі »

Детальніше

ВЧ 3059 національної гвардії відкрила свої двері школярам

З нагоди відзначення Дня захисника України, учні 11-А класу 10 жовтня 2019 року відвідали військову частину 3059 Національної гвардії України. Військові автомобілі, уніформа та спорядження – все це стало справжніми експонатами для наших учнів. Присутнім нацгвардійці розповідали історії зі своєї роботи, ділилися усіма нюансами та показала в ... Читати далі »

Детальніше

1 вересня (оголошення)

Шановні батьки, вчителі та учні. Урочиста лінійка, присвячена святу "День знань", відбудеться 02.09.2019 року. Початок о 8.30.

Місце проведення для учнів 1,4,8,9,10,11 класів - шкільне подвір'я. Решта учнів у навчальних кабінетах.

Детальніше

Списки зарахованих до 10 класу учнів

Список учнів які склали конкурсні випробування та зараховані до 10-го класу Кременчуцького ліцею 11 "Гарант" наведені нижче в таблицях, згідно дисциплін. ... Читати далі »

Детальніше

Наказ про зарахування учнів до 1-х класів

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018 року, ... Читати далі »

Детальніше

Останній Дзвоник в Кременчуцькому Ліцеї 11

Сьогодні 24 травня для випускників та учнів Кременчуцького ліцею 11 пролунав останній дзвоник. Учбовий рік закінчено і попереду довгоочікувані канікули. Присутніх на святі привітала директор Бикова Наталія Олександрівна та побажала випускникам подальших успіхів в дорослому житті а учням гарно відпочити влітку. ... Читати далі »

Детальніше

Вступні Іспити 18 червня (Оновлено)

Шановні батьки та учні, Кременчуцький ліцей 11 "Гарант" запрошує майбутніх учнів десятих класів на вступні іспити 18 червня. В навчальному закладі будуть відкриті класи математичного, історичного, біолого-хімічного, лінгвістичного профілів. ... Читати далі »

Детальніше

Подяка учням початкової школи

Учні початкової школи до Великодня брали участь у прикрашанні вулиці Гагаріна біля ЦНАПу. Мешканці міста могли насолоджуватися писанками, зробленим нашими дітками. Найактивнішими стали учні 3А кл. (Учитель Тарасенко Н.В.) та 1Г Оробей В.П.. ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс на заміщення вакантної посади

14 травня 2019р. о 17.00 в актовій залі Кременчуцького ліцею № 11 «Гарант» буде проведено збори батьків учнів та трудового колективу.

... Читати далі »

Детальніше

Положення про порядок проведення конкурсного відбору

Керуючись рішенням XХХVІ сесії міської ради VII скликання від «24» квітня 2019 року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності в місті Кременчуці», на виконання розпорядження департаменту освіти № 4-Р від 07.05.2019, відбудеться конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

... Читати далі »

Детальніше
1 2 3 ... 27 28 »