Останній дзвоник

Шановні вчителі, учні, батьки нашої ліцейної родини. Ось і підійшов до кінця ще один навчальний рік. Він був для всіх цікавим і водночас складним.

До п’ятого класу стрімко прямують чотири випускних класи. Успіхів та наснаги їм на новій сходинці ліцейного життя. ... Читати далі »

Детальніше

Чілдрен Кінофест

Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн! 

Ми зберігаємо дати фестивалю (29 травня – 7 червня), безкошовні покази та глядацьке голосування – і зберемося перед екранами у безпеці наших домівок. Для нас це не тільки виклик, а й нові неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім! ... Читати далі »

Детальніше

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня 2020 року включно (Оновлено)

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.  ... Читати далі »

Детальніше

Річниця Чорнобильської катастрофи

Класоводами та класними керівниками ліцею №11 «ГАРАНТ», у період з 21 по 24 квітня завдяки інтернет платформам zoom, viber, skype та classroom заплановано проведення виховних годин, присвячених 34-й річниці Чорнобильської катастрофи. ... Читати далі »

Детальніше

Відео-урок з правил дорожнього руху для учнів

Патрульні Кременчука підготували відео-урок з правил дорожнього руху для учнів.

“Тепла пора року – ідеальний час для велосипедних погулянок. Але їзда на велосипеді вимагає дотримання правил безпеки”, – зазначає старший інспектор патрульної поліції Кременчука Максим Оченаш. ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс "Моя кар’єра в Україні"

Відбувся відбірковий тур у п’ятий Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні». 
Для участі в конкурсі десятикласникам необхідно було заповнити електронну форму. У ній слід було зазначити улюблену професію, успішних людей у цій сфері та поставити запитання до них. Обов’язковим також було ... Читати далі »

Детальніше

Як зберігати спокій і рівновагу та організувати дистанційне навчання дітей

На події, які зараз переживає  Україна та світ кожен реагує по-різному. Однозначно є частина людей в яких інформація про поширення коронавірусу викликає певну тривогу і веде до стресу.  Психологи дають поради як справитись з цією ситуацією та зберегти не лише фізичне, а й психічне здоров’я. ... Читати далі »

Детальніше

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 

  • проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
  • не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;
  • виділити приміщення для тимчасової ізоляці ... Читати далі »

Детальніше

Роз'яснення щодо домашнього завдання на період карантину

Шановні батьки, пояснення нового матеріалу та домашні завдання будуть розміщуватися у класних Вайбер-групах до 10.00 кожного дня згідно розкладу. ... Читати далі »

Детальніше

Гра "Географічне асорті" серед учнів 8 класів

У Кременчуцькому ліцеї №11 "Гарант" 27 лютого відбулася гра "Географічне асорті" серед учнів 8-х класів (учитель Дубова Н. В.). Діти мали змогу повторити, закріпити та узагальнити знання, набуті на уроках географії. Під час гри в залі панувала весела та дружня атмосфера. ... Читати далі »

Детальніше
1 2 3 ... 29 30 »