Свято Букваря для учнів 1х класів

В Кременчуцькому ліцеї №11 "Гарант" 07 травня  відбулося свято Букваря для учнів 1х класів. На саяті були присутні учні, батьки. Дітлахи отримали масу позитивних емоцій, були активними учасниками навчально-виховного дійства. В ігровій формі продемонстрували набуті за рік уміння та навички.

... Читати далі »

Детальніше

Некролог

Колектив Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» висловлює найщиріші слова співчуття  з приводу смерті Самоненко Людмили Федорівни – колишнього директора Кременчуцької середньої школи №11. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо ліцейну команду МАН із черговою перемогою

Цьогоріч традиційно із 22 по 24 лютого 2019 року в Полтаві відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 8 юних науковців стали лауреатами Конкурсу, 24 здобули перемогу. ... Читати далі »

Детальніше

Батьківські збори

Шановні батьки майбутніх першокласників 2019 - 2020 навчального року. В актовій залі Кременчуцького ліцею 11 "Гарант" 01.03.2019 року о 17-30 відбудуться збори.

З повагою Адміністрація!

Детальніше

Олімпійське лелеченя

У II  (міському) ЕТАПІ  Всеукраїнського спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя" команда ліцею посіла І місце. Учнів нагороджено призами від Полтавського обласного олімпійського комітету. ... Читати далі »

Детальніше

Учні 11 ліцею прийняли участь у військово-спортивній грі

Команда Кременчуцького ліцею 11 під керівництвом  вчителя Кукаріна Є.В.18 лютого 2019 року приймала участь у військово-спортивній грі, присвяченій Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30- річниці виведення військ колишнього Радянського союзу з Республіки Афганістан, та посіла ІІІ місце. ... Читати далі »

Детальніше

Школа і поліція

В рамках програми «Школа і поліція», сьогодні, 15 лютого, в Кременчуцькому ліцеї 11 "Гарант" було проведено зустріч учнів 5 та 7 класів з офіцерами патрульної поліції Романом Соколовим, Надією Шило та Максимом Оченашем з теми "Булінг у дитячому середовищі". ... Читати далі »

Детальніше

Наша допомога птахам

 Учні 1-4-х та 7-Б класу долучились до Всеукраїнської екологічної акції "Наша допомога птахам", мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час. ... Читати далі »

Детальніше

Зірковий небосхил Кременчука 2019

Учні ліцею №11 «Гарант» 12 лютого взяли участь у міському фестивалі художньої самодіяльності  "Зірковий небосхил Кременчука 2019", що проходив на базі ЗОШ №19. На розсуд журі були представлені такі номери: ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо команду «КМТС»

11 лютого 2019 р. у с. Кривуші Піщанської ОТГ був проведений ІІ (зональний) етап обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 н.р. Згідно із зональним поділом у змаганнях брало участь 9 команд. Вітаємо команду «КМТС» (Кого Могли Того Собрали), яка на належному рівні представила ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 ... 27 28 »