Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Акція «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» відбулася 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови. Цього року правила участі в диктанті змінилися: його писали за новим правописом, а учасники мали 15 хвилин після завершення, щоб надіслати роботу на перевірку. Учні Кременчуцького ліцею 11 "Гарант" долучитися до написання Диктанту національної єдності. ... Читати далі »

Детальніше

Інформація про наповнюваність класів

Інформація про наповнюваність класів в Кременчуцькому ліцеї № 11 "Гарант". Станом на 01.11.2019р. У закладі навчається 1123 учні у 36 класах. ... Читати далі »

Детальніше

Кременчужани обирають «Безпечне місто»

До уваги жителів Кременчука! Наше місто бере участь у пілотному проекті державного рівня «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини». Разом із іншими населеними пунктами Полтавської області Кременчук представив свою громадську ініціативу «Безпечне місто», головною метою якої є створення комфортних і безпечних умов для проживання кожному городянину. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо наших шахістів з перемогою

Команда учнів Кременчуцького ліцею 11 приймала участь у змаганнях з шахів 24.10.2019 р. та посіла II місце. Вітаємо учасників змагань, Валікову Дар'ю, Сердюка Мирослава та Титянюка Артема! ... Читати далі »

Детальніше

Освіта та кар'єра 2019

17 жовтня  2019 р. учні 10-Д та 11-А класі ліцею № 11 "ГАРАНТ" відвідали Міжрегіональну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра», яка була представлена у міському Палаці культури за сприяння департамент освіти м. Кременчука спільно з Кременчуцьким відділенням Полтавської Торгово-промислової палати.

... Читати далі »

Детальніше

ВЧ 3059 національної гвардії відкрила свої двері школярам

З нагоди відзначення Дня захисника України, учні 11-А класу 10 жовтня 2019 року відвідали військову частину 3059 Національної гвардії України. Військові автомобілі, уніформа та спорядження – все це стало справжніми експонатами для наших учнів. Присутнім нацгвардійці розповідали історії зі своєї роботи, ділилися усіма нюансами та показала в ... Читати далі »

Детальніше

1 вересня (оголошення)

Шановні батьки, вчителі та учні. Урочиста лінійка, присвячена святу "День знань", відбудеться 02.09.2019 року. Початок о 8.30.

Місце проведення для учнів 1,4,8,9,10,11 класів - шкільне подвір'я. Решта учнів у навчальних кабінетах.

Детальніше

Списки зарахованих до 10 класу учнів

Список учнів які склали конкурсні випробування та зараховані до 10-го класу Кременчуцького ліцею 11 "Гарант" наведені нижче в таблицях, згідно дисциплін. ... Читати далі »

Детальніше

Наказ про зарахування учнів до 1-х класів

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018 року, ... Читати далі »

Детальніше

Останній Дзвоник в Кременчуцькому Ліцеї 11

Сьогодні 24 травня для випускників та учнів Кременчуцького ліцею 11 пролунав останній дзвоник. Учбовий рік закінчено і попереду довгоочікувані канікули. Присутніх на святі привітала директор Бикова Наталія Олександрівна та побажала випускникам подальших успіхів в дорослому житті а учням гарно відпочити влітку. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 ... 28 29 »