Список учнів ліцею№11 – переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2011-2012 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 (зареєстрованим Міністерством юстиції України 24 вересня 1998 року № 598/3038), та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році», Головного управління освіти і науки м. Києва від 26 вересня 2011 року № 196, РУО від 06.10.11 № 570, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в районі протягом жовтня, листопада, грудня та січня 2011-2012 навчального року, згідно з графіком, були проводені І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, 33 учня ліцею стали переможцями олімпіадних змагань. ... Читати далі »

Детальніше

Переможці ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та конкурсу дитячого малюнка «Мої права»

Пройшов етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та конкурс дитячого малюнка «Мої права». Вітаємо переможців, а результати ви можете переглянути ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс «Податки очима дітей»

Конкурс «Податки очима дітей» ДПА України започаткувала ще в 2001 році і наразі він стає все популярнішим серед дітей та юнацтва. Основна мета конкурсу - виявити рівень сприйняття дітьми ролі податку в житті суспільства, держави й кожної людини зокрема. ... Читати далі »

Детальніше

Проведення семінару-практикуму "Формування цінностей здорового способу життя молодих школярів"

Відбувся міський семінар-практикум для вихователів ГПД "Формування цінностей здорового способу життя у молодих школярів".
До уваги вчителів, вихователів міста були представлені матеріали щодо формування цінностей здорового способу життя учня-лідера в умовах діяльності авторської моделі учнівського врядування "Мікрополіс" у початковій школі. ... Читати далі »

Детальніше

Рейтинги за перший семестр

Як свідчать результати навченості учнів за перший семестр 2011 року, високий рівень мають 64 учні ліцею ( 16% від загальної кількості), достатній і середній – 343 учні (62%), достатній -115 учнів (22%).

Загальний рейтинг ліцею за 1й семестр: 8,2 бали ... Читати далі »

Детальніше

Вітання команди «КМТС» Кременчуцького ліцею №11

Вітаємо команду «КМТС» Кременчуцького ліцею №11, яка посіла ІІ місце, з вдалим виступом в міському конкурсі команд КВК, що відбувся 16.12.12 в ЗОШ №16. ... Читати далі »

Детальніше

Благодійна акція «Святий Миколай - дітям»

Із кінця листопада до 13 грудня 2011 року в Кременчуцькому ліцеї №11 проходила благодійна акція «Святий Миколай - дітям». Учні 1-11-х класів були небайдужими до цієї акції. Вони приносили іграшки, одяг, канцелярські товари, солодкі подарунки, які передали дітям позбавлених батьківського піклування, уваги, ласки, тепла та затишку родинного дому. ... Читати далі »

Детальніше

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Першого грудня у Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми на подвір’ї Кременчуцького ліцею №11 о 12 годині було проведено флеш-моб під гаслом: «Ми – за здоровий спосіб життя». В акції взяли участь учні 1 - 11-х класів та вчителі. ... Читати далі »

Детальніше

Ліцей має таланти

Заходи,  які відбувались в ліцеї №11 протягом останього тижня ( з 14.11 по 18.11) переконали усіх, що ліцеїсти мають неабиякі таланти. Такої кількості учасників конкурсу «Ліцей шукає таланти» не було ще жодного року. За два дні конкурсного відбору, журі переглянуло приблизно 70 номерів від представників 1-11-х класів. З яких до фінального гала-концерту(18.11) було відібрано 18 конкурсантів серед учнів 1-6-х класів, та 15 конкурсантів серед учнів 7-11 класів. Такого потужного виплеску драйву, креативу, винахідливості, таланту та емоцій актова зала ліцею №11 не бачила давно. Переможці визначались в ІІІ номінаціях: вокальний, хореографічний та театральний жанри. ... Читати далі »

Детальніше

Брейн-ринг для учнів 7-х класів з профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції

9 листопада 2011 року в ліцеї №11 відбувся брейн-ринг для учнів 7-х класів з профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції. Семикласники прослухали інформацію на тему: «Життєвий цикл ВІЛ», та поділившись на 2 команди мали змогу показати знання з питань розповсюдження ВІЛ-інфекції, відповідаючи на 22 запитання брейн-рингу. Захід продемонстрував відмінні знання учнів 7-х класів з даної теми. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 20 21 22 23 »