Останній дзвоник

Останній дзвоник у Кременчуцькому ліцеї №11 об’єднав сотні школярів радісним і традиційно зворушливим святом. Розділити його з дітьми, прийшли батьки та гості. Святкова програма додала велику кількість гарного настрою для всіх ... Читати далі »

Детальніше

День ліцею та проведення "Майдансу"

22 травня у Кременчуцькому ліцеї №11 відбулися святкові дійства присвячені 12 річниці заснування ліцею. У святковій программі вібдулися різноманітні змагання, а на подвір'ї - гра "Майданс". Після нагородження учасників відбувся святковий концерт у актовій залі із нагородженням учнів та вчителів ліцею! ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо наших ліцеїстів

Вітаємо учениць ліцею за їх високі досягнення та творчі успіхи у різних сферах життя ... Читати далі »

Детальніше

Готуємось до проведення дня ліцею у Кременчуцькому ліцеї №11

Дата проведення - 22 травня 2013 року ... Читати далі »

Детальніше

Зональний етап конкурсу – огляду екологічних бригад та екологічних театрів

3  квітня в смт. Кобеляки відбувся зональний етап конкурсу – огляду екологічних бригад  та екологічних театрів(шоу). Театр ліцею №11 «Час –Еко»  посів III місце зі своєю виставою. Ми щиро вітаємо нашу команду з перемогою!!!!! Висловлюємо подяку учасникам нашої екологічної трупи. ... Читати далі »

Детальніше

Тиждень англійської мови для старших класів

Неділя англійської мови в ліцеї №11 проходить на високому рівні завдяки учням 11-А клсу, які надають допомогу і вчителям і молодшим друзям. ... Читати далі »

Детальніше

Інтелектуальна гра "Хто хоче стати мільйонером?"

Під час неділі англійської мови учні 6-А класу разом з класним керівником підготували і провели інтелектуальну гру "Хто хоче стати мільйонером?".
Участь в проведенні тижня англійської мови взяли учні 6-А класу і запропонували своє бачення інтелектуального шоу "Хто хоче стати мільйонером?" ... Читати далі »

Детальніше

Результати ІIІ (обласного) етапу МАН 2012-2013 н.р.

Вітаємо! Призерів IІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Переглянути результати ... Читати далі »

Детальніше

Список учнів ліцею№11 – переможців ІIІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2012-2013 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 (зареєстрованим Міністерством юстиції України 24 вересня 1998 року № 598/3038), та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році», Головного управління освіти і науки м. Києва від 26 вересня 2011 року № 196, РУО від 06.10.11 № 570, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в районі протягом жовтня, листопада, грудня та січня 2011-2012 навчального року, згідно з графіком, були проводені І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, 33 учня ліцею стали переможцями олімпіадних змагань. ... Читати далі »

Детальніше

Ліцей відсвяткував найромантичніше свято у році День Святого Валентина

14 лютого ліцей відсвяткував найромантичніше свято у році День Святого Валентина. Учнів початкової школи привітало зі святом маленьке янголятко, котре ознайомило дітей з історією свята та подарувало кульки з подарунками. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 »