Кременчуцький ліцей №11 оголошує набір учнів до 10-х класів

Кременчуцький ліцей №11 оголошує набір учнів до 10-х класів за такими профілями:
- економічний (міжнародна економіка);
- правовий (фінанси і право).

Детальніше

Пришкільний табір «Сонечко» та профільний табір «Юний науковець»

З 30.05.2013 року розпочав свою роботу пришкільний табір «Сонечко» та профільний табір «Юний науковець». Діти з задоволенням відвідують кожен день табору, так як програма дуже насичена та цікава. Кожного дня відбуваються екскурсії та розвиваючі заняття, проходять конкурси у загонах. ... Читати далі »

Детальніше

Останній дзвоник

Останній дзвоник у Кременчуцькому ліцеї №11 об’єднав сотні школярів радісним і традиційно зворушливим святом. Розділити його з дітьми, прийшли батьки та гості. Святкова програма додала велику кількість гарного настрою для всіх ... Читати далі »

Детальніше

День ліцею та проведення "Майдансу"

22 травня у Кременчуцькому ліцеї №11 відбулися святкові дійства присвячені 12 річниці заснування ліцею. У святковій программі вібдулися різноманітні змагання, а на подвір'ї - гра "Майданс". Після нагородження учасників відбувся святковий концерт у актовій залі із нагородженням учнів та вчителів ліцею! ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо наших ліцеїстів

Вітаємо учениць ліцею за їх високі досягнення та творчі успіхи у різних сферах життя ... Читати далі »

Детальніше

Готуємось до проведення дня ліцею у Кременчуцькому ліцеї №11

Дата проведення - 22 травня 2013 року ... Читати далі »

Детальніше

Зональний етап конкурсу – огляду екологічних бригад та екологічних театрів

3  квітня в смт. Кобеляки відбувся зональний етап конкурсу – огляду екологічних бригад  та екологічних театрів(шоу). Театр ліцею №11 «Час –Еко»  посів III місце зі своєю виставою. Ми щиро вітаємо нашу команду з перемогою!!!!! Висловлюємо подяку учасникам нашої екологічної трупи. ... Читати далі »

Детальніше

Тиждень англійської мови для старших класів

Неділя англійської мови в ліцеї №11 проходить на високому рівні завдяки учням 11-А клсу, які надають допомогу і вчителям і молодшим друзям. ... Читати далі »

Детальніше

Інтелектуальна гра "Хто хоче стати мільйонером?"

Під час неділі англійської мови учні 6-А класу разом з класним керівником підготували і провели інтелектуальну гру "Хто хоче стати мільйонером?".
Участь в проведенні тижня англійської мови взяли учні 6-А класу і запропонували своє бачення інтелектуального шоу "Хто хоче стати мільйонером?" ... Читати далі »

Детальніше

Результати ІIІ (обласного) етапу МАН 2012-2013 н.р.

Вітаємо! Призерів IІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Переглянути результати ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 28 29 »