Адміністрація закладу вітає переможців олімпіад

Адміністрація закладу вітає переможців предметних олімпіад, а також переможців етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка. ... Читати далі »

Детальніше

Результати виборів голови Малого Виконкому "Мікрополіс"

24 жовтня відбулися вибори голови Малого Виконкому "Мікрополіс" Кременчуцького ліцею № 11. Результати виборів можна переглянути за посиланням на цій сторінці, а також у вестибюлі ліцею. ... Читати далі »

Детальніше

Формуємо лідера

17.10.2013 р. Тарасенко Н.В., учитель початкових класів, узяла участь у роботі спеціальної дослідницької групи ПО ІППО ім. М.В. Остроградського. "Філософія лідерства в освіті". 

Адміністрація бажає успіхів у подальшій роботі

Детальніше

Вітаємо ліцейну команду "Юриспол" із перемогою у брейн-ринзі

Адміністрація навчального закладу щиро вітає команду "Юриспол", яка здобула почесне перше місце в брейн-ринзі, присвяченому дню юриста, та її тренера Щурик Наталію Володимирівну!  ... Читати далі »

Детальніше

Засідання кафедри математики, економіки та інформатики

3 жовтня відбулося засідання кафедри математики, економіки та інформатики. Учні-члени МАН поділилися своїми доробками з тем науково-дослідницьких робіт, над якими вони працюють: ... Читати далі »

Детальніше

Кременчуцький ліцей №11 оголошує набір учнів до 10-х класів

Кременчуцький ліцей №11 оголошує набір учнів до 10-х класів за такими профілями:
- економічний (міжнародна економіка);
- правовий (фінанси і право).

Детальніше

Пришкільний табір «Сонечко» та профільний табір «Юний науковець»

З 30.05.2013 року розпочав свою роботу пришкільний табір «Сонечко» та профільний табір «Юний науковець». Діти з задоволенням відвідують кожен день табору, так як програма дуже насичена та цікава. Кожного дня відбуваються екскурсії та розвиваючі заняття, проходять конкурси у загонах. ... Читати далі »

Детальніше

Останній дзвоник

Останній дзвоник у Кременчуцькому ліцеї №11 об’єднав сотні школярів радісним і традиційно зворушливим святом. Розділити його з дітьми, прийшли батьки та гості. Святкова програма додала велику кількість гарного настрою для всіх ... Читати далі »

Детальніше

День ліцею та проведення "Майдансу"

22 травня у Кременчуцькому ліцеї №11 відбулися святкові дійства присвячені 12 річниці заснування ліцею. У святковій программі вібдулися різноманітні змагання, а на подвір'ї - гра "Майданс". Після нагородження учасників відбувся святковий концерт у актовій залі із нагородженням учнів та вчителів ліцею! ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо наших ліцеїстів

Вітаємо учениць ліцею за їх високі досягнення та творчі успіхи у різних сферах життя ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 29 30 »