Перше місце на конурсі «Вокруг света без билета»

Команда ліцею №11 «Країнознавці» посіла перше місце на конурсі  «Вокруг света без билета», який проходив у палаці «Кредмаш». В конкурсній програмі брали участь команди 5 шкіл міста. Вітаємо нашу команду з перемогою!!! ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс патріотичної пісні «Про доблесть, про честь та про відвагу»

У палаці «Кредмаш» відбувся конкурс патріотичної пісні «Про доблесть, про честь та про відвагу».Учасницею конкурсу з Кременчуцького ліцею №11 була Шарапа Каріна, котра виконала пісню «Оловянный солдатик» ... Читати далі »

Детальніше

Президентські вибори (оновлено)

23 жовтня ліцей обирав керівний склад учнівського врядування.
Передвиберчу програму кандидатів можна побачити на цій сторінці, а також у вестибюлі ліцею. ... Читати далі »

Детальніше

Берімо участь у конкурсі "Битва шкіл". Виграваймо комп'ютерний класс!

На сайті конкурсу читайте правила, реєструйтесь. Отримайте призи для себе та для ліцею!

Посилання до реєстрації учасників - http://battle.comfy.ua/

19 вересня будуть визначені переможці, тож поспішайте!

Детальніше

Шановні батьки!

Шановні батьки!

Відповідно до частини десятої статті 19 Закону України "Про охорону дитинства", на виконання рішення колегій Міністерства охорони здоров'я України з метою медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дитей у загальноосвітніх навчальних закладах України необхідно школярам пройти тест Руф'є та до 05.09.2012р. зда ... Читати далі »

Детальніше

Оголошення

1 вересня о 8:00 відбудеться Свято першого дзвоника. Після цього, о 9:00 буде проводено 1-й урок. Тема 1-го уроку: "Мій рідний край - Полтавщина"

Детальніше

Рейтинги за 2011-2012 навчальний рік

Як свідчать результати навченості учнів за перший семестр 2011 року, високий рівень мають 149 учні ліцею (23% від загальної кількості), достатній і середній – 387 учні (61%), достатній - 99 учнів (16%).

Загальний рейтинг ліцею за 2011-2012 рік: 8,6 балів ... Читати далі »

Детальніше

Друзі! Голосуймо!

Компанія Нескафе проводить конкурс ідей. На цей конкурс було подано проект «Всеукраїнський фестиваль сучасної молодіжної культури «Еxtreme-zone», який цього року буде проводитися у нашомі місті уже у восьмий раз. Для того, щоб проект здобув перемогу, за нього потрібно голосувати. ... Читати далі »

Детальніше

Результати ІІ (обласного) етапу МАН 2011-2012 н.р.

Вітаємо! Призерів ІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Переглянути результати ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс читців "Кобзареве слово"

05.03.2012 відбувся конкурс чиців творів Т.Г.Шевченка "Кобзареве слово" для учнів 1-4 класів у актовій залі Кременчуцького ліцею №11. Серед учнів були переможці на міському етапі даного конкурсу. Метою заходу було вшанування  пам’яті Т.Г. Шевченка, популярізація творчої спадщини великого Кобзаря, пропагування та розвиток мистецтва художнього читання. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 »