ВІТАЄМО переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2012-2013 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 (зареєстрованим Міністерством юстиції України 24 вересня 1998 року № 598/3038), та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році», Головного управління освіти і науки м. Києва від 26 вересня 2011 року № 196, РУО від 06.10.11 № 570, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в районі протягом жовтня, листопада, грудня та січня 2012-2013 навчального року, згідно з графіком, були проводені І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, 34 учня ліцею стали переможцями олімпіадних змагань. ... Читати далі »

Детальніше

ВІТАЄМО призерів І (міського) етапу МАН 2012-2013 н.р.

Вітаємо! Призерів І (міського) етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Переглянути результати ... Читати далі »

Детальніше

Починаємо зустрічати новий рік

З 25 грудня 2012 року в ліцеї учні почали зустрічати Новий рік. Першим побачити новорічну казку та закружляти у хороводі  випало 1-5 класам, котрі відвідали палац «Кредмаш».

26 грудня в «Новорічних перегонах» змагалися 6-ті та 7-8 класи. Учні – Діди Морози та Снігуроньки зачаровували своїми костюмами,артистизмом та винахідливістю. ... Читати далі »

Детальніше

Інформаційно-просвітницькі акція «16 днів проти насилля»

З  26.11. по 10.12 12 р. в ліцеї проходила інформаційно-просвітницькі акція «16 днів проти насилля», яка включала в себе безліч заходів , присвячених    Міжнародному дню ООН з викоренення насильства щодо жінок (25 листопада), Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (01 грудня), річниці з дня «Монреальської різанини» (06 грудня) та  Дня прав людини (10 грудня). ... Читати далі »

Детальніше

Фінальний етап конкурсу «У мене є талант, скоріше всі за мною» (5-11 класи)

Для учнів 5-11 класів конкурс «У мене є талант, скоріше всі за мною», котрий також пройшов 16 листопада, відбувся трохи в незвичній формі. Гала-концерт  нагадував всім відоме «Євробачення». Кожен учасник конкурсу представляв окрему країну. Перед виступом глядачі переглядали відеоролики,котрі знайомили їх з конкурсантами, а протягом виступу на екрані з’являлися прапори, на яких було уточнено у чому лідерство країни, котру представляє фіналіст. Така форма проведення ліцейного конкурсу дала можливість глядачам не тільки переглядати виступи учнів, а й поповнювати свої знання.  
Велику кількість талантів відкрив ліцей, провівши конкурс  «У мене є талант, скоріше всі за мною». Діти з великим задоволенням показували свої вміння.
... Читати далі »

Детальніше

Фінальний етап конкурсу «У мене є талант, скоріше всі за мною» (1-4 класи)

16 листопада у нашому ліцеї відбувся фінальний етап конкурсу «У мене є талант, скоріше всі за мною».  Початкова школа прийняла активну участь у цьому цікавому та яскравому конкурсі. Маленькі мешканці містечка Дитинства змогли продемонструвати свої артистичні навики на  великій сцені. Усі учасники конкурсу були відзначені грамотами та дипломами. Наш ліцей пишається тим,що має багато талановитих учнів! ... Читати далі »

Детальніше

Інавгурація лідерів учнівського врядування «Мікрополіс»

У Кременчуцькому ліцеї №11 відбулась інаугурація лідерів учнівського врядування «Мікрополіс»! Вітаємо новообраного Голову «Мікрополісу» Жиліна Станіслава. ... Читати далі »

Детальніше

Перше місце на конурсі «Вокруг света без билета»

Команда ліцею №11 «Країнознавці» посіла перше місце на конурсі  «Вокруг света без билета», який проходив у палаці «Кредмаш». В конкурсній програмі брали участь команди 5 шкіл міста. Вітаємо нашу команду з перемогою!!! ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс патріотичної пісні «Про доблесть, про честь та про відвагу»

У палаці «Кредмаш» відбувся конкурс патріотичної пісні «Про доблесть, про честь та про відвагу».Учасницею конкурсу з Кременчуцького ліцею №11 була Шарапа Каріна, котра виконала пісню «Оловянный солдатик» ... Читати далі »

Детальніше

Президентські вибори (оновлено)

23 жовтня ліцей обирав керівний склад учнівського врядування.
Передвиберчу програму кандидатів можна побачити на цій сторінці, а також у вестибюлі ліцею. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 30 »