Вітаємо команду КМТС

Вітаємо команду КМТС із зайнятим III місцем на зональному огляді-конкурсі команд КВН, який проходив 08.02.2018 у міському палаці культури м.Горішні Плавні. ... Читати далі »

Детальніше

Домашнє завдання на період карантину (Оновлено)

Карантин у школах міста введено на строк з 28 лютого по 11 березня включно в загальноосвітніх школах, а також в спортивних і в школах естетичного освіти (музичні, художні). На період карантину на сайті розміщено домашнє завдання для обов'язкового виконання. ... Читати далі »

Детальніше

Психологічна служба КНВК №11 інформує

Психологічна служба КНВК №11 інформує про  Національну «гарячу лінію» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей, коли дзвінок-шанс знайти вихід із складної ситуації
Телефонуй зі стаціонарного БЕЗКОШТОВНО:   0 800 500 225
або з мобільного анонімно та  БЕЗКОШТОВНО:  116 111
... Читати далі »

Детальніше

Тиждень кафедри естетичної та трудової культури

З 15.01.2018 року  по 20.01.2018 року у КНВК №11 пройшов Тиждень кафедри естетичної та трудової культури.

Мета заходів: розкрити учнями розмаїття жанрів і стилів українського та світового мистецтва, своєрідність вітчизняної художньої культури в контексті культуротворчих процесів людства,  прилучити  учнів до творчої діяльності в окремих видах мистецького самовираження. ... Читати далі »

Детальніше

Результати роботи юних науковців товариства "Пошук"

Учні-члени наукового товариства "Пошук" КНВК №11 у цьому навчальному році працюють за різними напрямками: мовознавство, літературознавство, мистецтвознавство, математика, фізика, астрономія, економіка, історія, правознавство та суспільствознавство, біологія, медицина, технічні та комп'ютерні науки. ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс учасників на постачання продуктів харчування

ПРО КОНКУРС УЧАСНИКІВ НА ПОСТАЧАННЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Для забезпечення прозорої конкурентоспроможності серед імовірних постачальників адміністрація КНВК №11 оголошує проведення конкурсу на щоденне постачання продуктів харчової та сільськогосподарської промисловості з 29.12.2017 протягом 12 календарних днів. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо команду КНВК №11 «КМТС»

22.12.2017 на базі Кременчуцького навчально-виховного комплексу №11 було проведено ХХІІІ обласний огляд-конкурс команд КВН загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Вітаємо команду КНВК №11 «КМТС» (Кого Могли Того Собрали), яка гідно виступала та виборола І місце. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо команду з баскетболу

Вітаємо команду з баскетболу, яка зайняла 1 місце в 3 групі серед збірних команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів м. Кременчука в залік міської Спартакіади школярів. Керівник команди Кукарін Є.В. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо Малик Агату

Педагогічний колектив КНВК 11 Вітає ученицю 9-В класу Малик Агату із зайнятим 2 місцем в міському конкурсі дитячих малюнків "Професія моєї мрії". ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »