Коло доброти та запуск кульок-фантазій

Своїми фантазіями ділилися на шкільному подвір'ї не тільки учні, а й учителі Кременчуцького ліцею № 11. Підсумком цього стало коло доброти та запуск кульок-фантазій. Колектив навчального закладу бажає Вам втілення у життя всіх ваших мрій. ... Читати далі »

Детальніше

Міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні

В Кременчуці 8 листопада відбувся святковий концерт патріотичної пісні присвячений відзначенню 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Ліцейний хор Кременчуцького ліцею № 11 та Токарчук Іван був нагороджений дипломом ... Читати далі »

Детальніше

День толерантності 16 листопада

Учні 2-А класу Кременчуцького ліцею № 11 презентували колаж "Толерантність врятує світ". Своє бачення та ідеї діти виразили в роботі над плакатом на уроці мистецтва. Детально ознайомитись з роботою можна на наступних світлинах. ... Читати далі »

Детальніше

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка “Новорічна композиція”.

До участі у виставці запрошуються учні та учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів, вік учасників не обмежується.
Роботи подані на виставку повинні відповідати таким номінаціям:

... Читати далі »

Детальніше

Фестиваль креативних ідей «Сяйво дитячих очей»

Учні КНВК №11 долучились до міського фестивалю креативних ідей «Сяйво дитячих очей», який стартував 12.11.2018 року. Прикраси на вікнах перетворили клас в справжню осінню казку. Учні з великим задоволення створювали прикраси та фантазували над дизайном. ... Читати далі »

Детальніше

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

19.10.2018 року в ліцеї був проведений І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 522 учень. Найбільша активність ліцеїстів простежувалася на олімпіадах із історії (86 чоловік), правознавства (56 чоловік), математики (49 чоловік), фізики (49), української мови та літератури (49), інформатики (33). ... Читати далі »

Детальніше

Тренінги для учасників Полтавської обласної школи лідерів

17.10.2018 на базі нашого навчального закладу були проведені тренінгові заняття для учасників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування за участю Романенко А.М., координатора Полтавської обласної ради старшокласників, ... Читати далі »

Детальніше

Урок мужності

12 жовтня, для учнів старшої школи був проведений Урок мужності. На захід було запрошено Карнацького Сергія (волонтера, який був нагородженим нагрудним знаком «За вірність народу України» II ступеня і Почесною грамотою «За заслуги перед українським народом» Верховної Ради України), Курбалу Івана (бійця ЗСУ, учасника бойових дій), Вашуру Анну Іванівну ... Читати далі »

Детальніше

Свято "Козацькому роду нема переводу"

У КНВК  11 жовтня відбулося спортивно-розважальне свято "Козацькому роду нема переводу", присвячене Дню козацтва для учнів 2-х класів та їхніх батьків. Переможцем став курінь 2-А клас. Вітаємо всіх учасників свята! ... Читати далі »

Детальніше

Екскурсія до відділу поліції

4 жовтня 2018 року для учнів 7-Г класу КНВК № 11 поліціянти провели пізнавально-виховну екскурсію. Дітям розповіли про роботу поліції, про те, як діяти в нестандартних ситуаціях, нагадали про правила поведінки в ліцеї та громадських місцях. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »