Конкурс "Королева Університету"

16 травня у Міському палаці культури пройшов конкурс краси "Королева Університету", в якому приймали участь не лише студентки а й учениці шкіл. Тема  цьогорічного конкурсу мала назву "У квітках віночка вплетена доля дівоча". Вітаємо ученицю 10-А класу Зіміну Аліну, яка за рішенням журі отримала титул "Принцеса Чарівність". ... Читати далі »

Детальніше

Список мікрорайонів, закріплених за школою

Департамент освіти Кременчука оприлюднив список мікрорайонів, закріплених за школою. Перелік територій обслуговування, закріплених за КНВК №11 (по мікрорайонам) ... Читати далі »

Детальніше

Про порядок зарахування учнів до закладів освіти

Шановні батьки, учні,  мешканці міста Кременчука!

Повідомляємо Вам, що 5 травня цього року Міністерством юстиції України був зареєстрований наказ Міністра освіти і науки України від 16.04.2018 N 378 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти". Набув чинності цей наказ лише 8 травня. Порядок зарахування, який пропонувався наказом від 16.04.18 зазнав суттєвих змін. ... Читати далі »

Детальніше

Привітання ветеранів

07.05.2018 року педагогічний колектив та учні 5-В класу привітали ветеранів ІІІ мікрорайону м. Кременчука з Днем пам'яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Європі. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо призерів, лауреатів конкурсу МАН та їх наукових керівників

Із 19 по 24 квітня 2018 року в Києві відбувся загальнонаціональний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Команда Кременчуцького НВК №11 у складі 6 чоловік захищала честь Полтавської області.

Двоє учнів КНВК №11 посіли другі місця, нагороджені СРІБНИМИ медалями. ... Читати далі »

Детальніше

"Непалені вогнями" зайняли друге місце

Вітаємо команду "Непалені вогнями" із зайнятим ІІ місцем на міському фестивалі команд дружин юних пожежних, що проходив 24.04.2018 у Кременчуцькому навчально-виховному комплексі №11. ... Читати далі »

Детальніше

Профілактика шкідливих звичок

21.03.2018 для учнів 8-х класів представником КМЦСССДМ Самчішиною Т.М. було проведено груповий захід на тему "Профілактика шкідливих звичок"

 

... Читати далі »

Детальніше

Відбувся міський семінар учителів з математики

21.02.2018 року відбувся міський семінар учителів з математики за темою «Формування лідерської компетентності на уроках математики і в позаурочний час»

На семінарі були присутні директор КНВК №11 Бикова Н.О., методист НМК Кравчук Т.М., і вчителі шкіл міста. Семінар проходив за таким планом: ... Читати далі »

Детальніше

Освіта та кар'єра

21.02.2018 учні 9 - 10-х класів відвідали Міський Палац культури де стали учасниками відкриття XVI  Міжрегіональної спеціалізованої виставки "Освіта та кар'єра". ... Читати далі »

Детальніше

Увага

Оголошення
У зв’язку з підвищенням захворювань у ліцеї та проведенням міських заходів на базі КНВК №11 з 21.02 по 23.02 відбірковий тур «Ліцей має талант» продовжено ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 ... 24 25 »