Школа і поліція

В рамках програми «Школа і поліція», сьогодні, 15 лютого, в Кременчуцькому ліцеї 11 "Гарант" було проведено зустріч учнів 5 та 7 класів з офіцерами патрульної поліції Романом Соколовим, Надією Шило та Максимом Оченашем з теми "Булінг у дитячому середовищі". ... Читати далі »

Детальніше

Наша допомога птахам

 Учні 1-4-х та 7-Б класу долучились до Всеукраїнської екологічної акції "Наша допомога птахам", мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час. ... Читати далі »

Детальніше

Зірковий небосхил Кременчука 2019

Учні ліцею №11 «Гарант» 12 лютого взяли участь у міському фестивалі художньої самодіяльності  "Зірковий небосхил Кременчука 2019", що проходив на базі ЗОШ №19. На розсуд журі були представлені такі номери: ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо команду «КМТС»

11 лютого 2019 р. у с. Кривуші Піщанської ОТГ був проведений ІІ (зональний) етап обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 н.р. Згідно із зональним поділом у змаганнях брало участь 9 команд. Вітаємо команду «КМТС» (Кого Могли Того Собрали), яка на належному рівні представила ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо Нашу Команду КВН

У міському палаці культури 24 січня у міському палаці культури  було проведено XXIV обласний огляд-конкурс команд КВН. Найщиріші вітання команді ліцею КМТС, яка виборола I місце, отримала Гран-прі та другий рік поспіль буде представляти м. Кременчук на зональному этапі конкурсу.

... Читати далі »

Детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Правила поведінки з незнайомими людьми

Однією з найбільш серйозних небезпек, що постійно підстерігає дітей і підлітків, особливо в міських умовах, може бути зустріч із небезпечними незнайомцями - людьми схильними до злочинних дій, психічно неврівноваженими, а також тими, хто перебуває в наркотичному чи алкогольному сп’янінні ... Читати далі »

Детальніше

Запрошення до участі у конкурсі на постачання продуктів харчування

Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей №11 Кременчуцької міської ради Полтавської області пропонує прийняти участь у конкурсі  на закупівлю  продуктів харчування (перелік  додається)
Постачання продуктів харчування -  січень – грудень 2019 року. ... Читати далі »

Детальніше

Учні 11 ліцею приймали участь в грі «Сокіл» («Джура»)

На базі Кременчуцької ЗОШ № 28 шостого грудня учні Кременчуцького ліцею № 11 приймали участь у змаганнях з муштрового впоряду "Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри" Сокіл" ("Джура"), присвячених Дню Збройних Сил України. ... Читати далі »

Детальніше

Третій обласний етап предметних олімпіад

У січні - лютому 2019 року відбудеться ІІІ (обласний) етап предметних олімпіад. Честь міста й нашого навчального закладу захищатимуть такі учні та вчителі ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад з інформатики, географії, хімії, французької мови та їх учителів-наставників.

24 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із географії та інформатики, 25 листопада – із хімії, французької мови, у яких взяли участь учні Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант". ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 ... 28 29 »