Події осені учнів 6 класів

Багатою на різноманітні події видалася осінь 2018 року для учнів 6-А, 6-Б і 6-В класів. Спочатку був виступ музичного флешмобу на ліцейному святі, присвяченому Дню знань. Потім учні з великим задоволенням прийняли участь у святковій програмі «З днем народження, рідне місто» ... Читати далі »

Детальніше

Святковий концерт до дня вчителя

П'ятого жовтня в приміщенні актової зали Кременчуцького ліцею № 11 відбувся святковий концерт присвячений дню вчителя. На це свято чекали не лише вчителі, а й учні. Вони старанно і ретельно готувалися до концерту, щоб подарувати присутнім в залі свої чудові виступи. В цей святковий день вчителі приймали привітання як від вихованців початкової школи, так і від майбутніх випускників. ... Читати далі »

Детальніше

Обласний турнір юних географів

29 вересня 2018  у м. Полтава (Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського) відбувся обласний турнір юних географів. Місто Кременчук представляла команда «Кремінь», до складу якої входила учениця 10-Б класу Ялисоветська Ярослава. ... Читати далі »

Детальніше

Учні 11 ліцею зустрічались з послами Польщі

Сьогодні учні нашого навчального закладу зустрічалися з послами Польщі. На зустрічі обговорювалися питання освіти, виховної роботи, позашкільної освіти. Учні активно задавали питання та отримали досить розгорнуті відповіді. ... Читати далі »

Детальніше

Зарахування учнів до 1-х класів (Оновлено)

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018,

... Читати далі »

Детальніше

Звіт директора 11 ліцею

Протягом 2017-2018 навчального року ліцей продовжував впроваджувати та вдосконалю-вати власну модель «Формування лідерської компетентності учня та вчителя для життя в інноваційному суспільстві», напрацьовану в ході експериментально-дослідницької роботи в 2009-2015 р.р. ... Читати далі »

Детальніше

Рейтинг навчального закладу за IІ семестр 2017-2018

Як свідчать результати навченості учнів за другий семестр 2017-18 навчальних років, високий рівень мають 112 учні ліцею ( 15% від загальної кількості), середній – 488 учні (64%), достатній -158 учнів (21%).

Загальний рейтинг ліцею за 1й семестр: 8,3 бали ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс "Королева Університету"

16 травня у Міському палаці культури пройшов конкурс краси "Королева Університету", в якому приймали участь не лише студентки а й учениці шкіл. Тема  цьогорічного конкурсу мала назву "У квітках віночка вплетена доля дівоча". Вітаємо ученицю 10-А класу Зіміну Аліну, яка за рішенням журі отримала титул "Принцеса Чарівність". ... Читати далі »

Детальніше

Список мікрорайонів, закріплених за школою

Департамент освіти Кременчука оприлюднив список мікрорайонів, закріплених за школою. Перелік територій обслуговування, закріплених за КНВК №11 (по мікрорайонам) ... Читати далі »

Детальніше

Про порядок зарахування учнів до закладів освіти

Шановні батьки, учні,  мешканці міста Кременчука!

Повідомляємо Вам, що 5 травня цього року Міністерством юстиції України був зареєстрований наказ Міністра освіти і науки України від 16.04.2018 N 378 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти". Набув чинності цей наказ лише 8 травня. Порядок зарахування, який пропонувався наказом від 16.04.18 зазнав суттєвих змін. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 ... 25 26 »