Вітаємо Дмитра Замаріна

Вітаємо Дмитра Замаріна, учня 8-Б класу, який здобув ІІ місце на обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання, що проходив з 29-30 листопада в Полтавському обласному центрі науково - технічної творчості учнівської молоді. ... Читати далі »

Детальніше

Екскурсія в стінах Кременчуцького відділу поліції для учнів КНВК № 11

Діти ознайомились з роботою різних галузевих служб відділу поліції та послухали профілактичну лекцію щодо недопущення правопорушень серед неповнолітніх та дотримання Правил дорожнього руху правил поведінки на льоду. ... Читати далі »

Детальніше

Тиждень початкової школи

27.11 розпочався тиждень початкової школи. І розпочався він з виховного заходу ГПД, який пройшов в актовому залі ліцею у формі театральної вистави під назвою "Кошик яблук". На відкритому заході були присутні завучі, батьки учнів та учні з інших груп ГПД. ... Читати далі »

Детальніше

Тиждень географії

З 16 по 20 жовтня в Кременчуцькому навчально-виховному комплексі №11 пройшов тиждень географії. Були проведені виставка стінгазет «У світі цікавих наук: географія» серед 6-х кл., виховний захід «Географічний брейнринг», представлений фотоколаж «Стежками України», проведені відкриті уроки тощо. ... Читати далі »

Детальніше

Інавгурація лідерів учнівського врядування

17.11.2017 року відбулась інавгурація лідерів учнівського врядування «Мікрополіс». Спільно з учнівським колективом розроблена модель учнівського самоврядування, що відповідає структурі Кременчуцької міської ради й стовідсотково охоплює діяльністю учнів 1-11 класів. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо наших призерів

Вітаємо призерів II туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Трудового навчання»

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. ... Читати далі »

Детальніше

Тиждень інформатики

З 6 по 10 листопада у Кременчуцькому навчально-виховному комплексі № 11 пройшов тиждень інформатики. Були проведені конкурси малюнків у 2-х та 5-х класах, ігри «Таємничий острів» у 5-х та «Інфоленд» у 7-х класах, виховні години на тему «Безпека в соціальних мережах» для 6-х класів та «Безпека в Інтернеті» для 8-х класів, конкурс-захист міні-проектів «Мій Кременчук» для 4-х класів, відкриті уроки тощо. ... Читати далі »

Детальніше

Вернісаж «Золота осінь»

У КНВК №11 успішно пройшов Вернісаж «Золота осінь» (конкурс малюків) під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Меньшеніної Галини Вікторівни, у якому взяли участь учні 5-9 класів. Кращі роботи (виконані в різних техніках) були представлені на виставці. ... Читати далі »

Детальніше

Семінар вчителів естетичного циклу

6 жовтня 2017 року учитель образотворчого мистецтва Меньшеніна Г.В. КНВК № 11 прийняла участь у семінарі вчителів естетичного циклу ЗНЗ м. Кременчука «Проблема розвитку ціннісно – смислового відношення учнів до культури Батьківщини в теорії та практиці мистецької освіти» на базі Кам`янського державного історико – культурного заповідника Черкаської області. ... Читати далі »

Детальніше

Екскурсія для учнів 6-А до відділу поліції

В стінах Кременчуцького відділу поліції,  26.10.2017 провели екскурсію для учнів 6-А КНВК №11. Діти ознайомились з роботою різних галузевих служб відділу поліції та послухали профілактичну лекцію щодо недопущення правопорушень серед неповнолітніх та дотримання Правил дорожнього руху. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 »