Вибори лідера учнівського врядування "Мікрополіс" 2018

Кожного року ліцей обирає свого президента а отже і цьогоріч відбудуться чергові вибори. Дебати довели, що в ліцеї дійсно навчається талановита та всесторонне розвинена молодь. Кандидати на посаду президента та керівників відділів запропонували безліч ідей, які було б доречно втілити у ліцейне життя. Під час дебатів кандидати вказали і на недоліки, які на їх думку слід усунути. ... Читати далі »

Детальніше

Всеукраїнські предметні олімпіади ІІ (міський) етап

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад із історії, екології, математики, української мови та літератури та їх УЧИТЕЛІВ-НАСТАВНИКІВ.

03 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із екології та історії, 04 листопада – із математики та української мови, у яких взяли участь учні КНВК №11. ... Читати далі »

Детальніше

Заключний етап фестивалю «Сяйво дитячих очей»

Відбувся заключний етап Фестивалю креативних ідей "Сяйво дитячих очей". Всі школи демонстрували свої виступи. Від нашого навчального закладу був номер за участі волонтера з Китаю Ван Цзянь та учнів. Вся команда сповнена веселим настроєм, запалом та неймовірними враженнями. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Адміністрація Кременчуцького ліцею № 11 вітає учнів-призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із історії, екології, математики, української мови та літератури та їх учителів-наставників. ... Читати далі »

Детальніше

Коло доброти та запуск кульок-фантазій

Своїми фантазіями ділилися на шкільному подвір'ї не тільки учні, а й учителі Кременчуцького ліцею № 11. Підсумком цього стало коло доброти та запуск кульок-фантазій. Колектив навчального закладу бажає Вам втілення у життя всіх ваших мрій. ... Читати далі »

Детальніше

Міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні

В Кременчуці 8 листопада відбувся святковий концерт патріотичної пісні присвячений відзначенню 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Ліцейний хор Кременчуцького ліцею № 11 та Токарчук Іван був нагороджений дипломом ... Читати далі »

Детальніше

День толерантності 16 листопада

Учні 2-А класу Кременчуцького ліцею № 11 презентували колаж "Толерантність врятує світ". Своє бачення та ідеї діти виразили в роботі над плакатом на уроці мистецтва. Детально ознайомитись з роботою можна на наступних світлинах. ... Читати далі »

Детальніше

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка “Новорічна композиція”.

До участі у виставці запрошуються учні та учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів, вік учасників не обмежується.
Роботи подані на виставку повинні відповідати таким номінаціям:

... Читати далі »

Детальніше

Фестиваль креативних ідей «Сяйво дитячих очей»

Учні КНВК №11 долучились до міського фестивалю креативних ідей «Сяйво дитячих очей», який стартував 12.11.2018 року. Прикраси на вікнах перетворили клас в справжню осінню казку. Учні з великим задоволення створювали прикраси та фантазували над дизайном. ... Читати далі »

Детальніше

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

19.10.2018 року в ліцеї був проведений І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 522 учень. Найбільша активність ліцеїстів простежувалася на олімпіадах із історії (86 чоловік), правознавства (56 чоловік), математики (49 чоловік), фізики (49), української мови та літератури (49), інформатики (33). ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 ... 26 27 »