Тренінги для учасників Полтавської обласної школи лідерів

17.10.2018 на базі нашого навчального закладу були проведені тренінгові заняття для учасників Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування за участю Романенко А.М., координатора Полтавської обласної ради старшокласників, ... Читати далі »

Детальніше

Урок мужності

12 жовтня, для учнів старшої школи був проведений Урок мужності. На захід було запрошено Карнацького Сергія (волонтера, який був нагородженим нагрудним знаком «За вірність народу України» II ступеня і Почесною грамотою «За заслуги перед українським народом» Верховної Ради України), Курбалу Івана (бійця ЗСУ, учасника бойових дій), Вашуру Анну Іванівну ... Читати далі »

Детальніше

Свято "Козацькому роду нема переводу"

У КНВК  11 жовтня відбулося спортивно-розважальне свято "Козацькому роду нема переводу", присвячене Дню козацтва для учнів 2-х класів та їхніх батьків. Переможцем став курінь 2-А клас. Вітаємо всіх учасників свята! ... Читати далі »

Детальніше

Екскурсія до відділу поліції

4 жовтня 2018 року для учнів 7-Г класу КНВК № 11 поліціянти провели пізнавально-виховну екскурсію. Дітям розповіли про роботу поліції, про те, як діяти в нестандартних ситуаціях, нагадали про правила поведінки в ліцеї та громадських місцях. ... Читати далі »

Детальніше

Події осені учнів 6 класів

Багатою на різноманітні події видалася осінь 2018 року для учнів 6-А, 6-Б і 6-В класів. Спочатку був виступ музичного флешмобу на ліцейному святі, присвяченому Дню знань. Потім учні з великим задоволенням прийняли участь у святковій програмі «З днем народження, рідне місто» ... Читати далі »

Детальніше

Святковий концерт до дня вчителя

П'ятого жовтня в приміщенні актової зали Кременчуцького ліцею № 11 відбувся святковий концерт присвячений дню вчителя. На це свято чекали не лише вчителі, а й учні. Вони старанно і ретельно готувалися до концерту, щоб подарувати присутнім в залі свої чудові виступи. В цей святковий день вчителі приймали привітання як від вихованців початкової школи, так і від майбутніх випускників. ... Читати далі »

Детальніше

Обласний турнір юних географів

29 вересня 2018  у м. Полтава (Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського) відбувся обласний турнір юних географів. Місто Кременчук представляла команда «Кремінь», до складу якої входила учениця 10-Б класу Ялисоветська Ярослава. ... Читати далі »

Детальніше

Учні 11 ліцею зустрічались з послами Польщі

Сьогодні учні нашого навчального закладу зустрічалися з послами Польщі. На зустрічі обговорювалися питання освіти, виховної роботи, позашкільної освіти. Учні активно задавали питання та отримали досить розгорнуті відповіді. ... Читати далі »

Детальніше

Зарахування учнів до 1-х класів (Оновлено)

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018,

... Читати далі »

Детальніше

Звіт директора 11 ліцею

Протягом 2017-2018 навчального року ліцей продовжував впроваджувати та вдосконалю-вати власну модель «Формування лідерської компетентності учня та вчителя для життя в інноваційному суспільстві», напрацьовану в ході експериментально-дослідницької роботи в 2009-2015 р.р. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 26 27 »