Ліцей має таланти 2018

Закінчилися відбіркові тури "Ліцей має талант". Учні з 1 по 11 клас демонстрували свої вміння та таланти а також дивували жюрі своїми виступами. Співали, танцювали, грали на різних музичних інструментах. ... Читати далі »

Детальніше

Літературний вечір "Сторінками літературних творів"

В 11 ліцеї міста Кременчука для учнів старших класів 06.12.2018 року був проведений літературний вечір "Сторінками літературних творів". Вихованці 9, 10, 11 класів відтворювали уривки з відомих світових романів, перенесли глядачів в залі в епоху давнини, підготували відео про улюблених письменників своїх класних керівників, ... Читати далі »

Детальніше

Учні 5-В Кременчуцького ліцею 11 відвідали музей історії авіації та космонавтики

Учні 5-В класу Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" разом із класним керівником 5 грудня 2018 року відвідали Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики. Експозиція музею висвітлює події з історії авіації міста, центральною темою є Друга світова війна. ... Читати далі »

Детальніше

Учні 11 ліцею підтримали освітню ініціативу «Година коду» (Hour of Code)

В рамках тижня комп'ютерних наук 3-9 грудня 2018 року, учні Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" підтримали міжнародну освітню ініціативу «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. ... Читати далі »

Детальніше

Осінній квест для учнів початкової школи

Осінній квест що проходив в стінах Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" став своєрідним прощанням з осінню. Діти проходили різноманітні конкурси на станціях квесту,  вирішували логічні задачі, а фіналом стала святкова дискотека. ... Читати далі »

Детальніше

Конкурс "Міс осінь" (початкова школа)

В Кременчуцькому ліцеї № 11 "Гарант" 28.11.2018 року відбувся конкурс на якому обрали міс осінь серед дівчат початкової школи. Для конкурсантів було проведено безліч змагань на яких вони демонстрували свої здібності, красу та таланти. ... Читати далі »

Детальніше

Вибори лідера учнівського врядування "Мікрополіс" 2018

Кожного року ліцей обирає свого президента а отже і цьогоріч відбудуться чергові вибори. Дебати довели, що в ліцеї дійсно навчається талановита та всесторонне розвинена молодь. Кандидати на посаду президента та керівників відділів запропонували безліч ідей, які було б доречно втілити у ліцейне життя. Під час дебатів кандидати вказали і на недоліки, які на їх думку слід усунути. ... Читати далі »

Детальніше

Всеукраїнські предметні олімпіади ІІ (міський) етап

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад із історії, екології, математики, української мови та літератури та їх УЧИТЕЛІВ-НАСТАВНИКІВ.

03 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із екології та історії, 04 листопада – із математики та української мови, у яких взяли участь учні КНВК №11. ... Читати далі »

Детальніше

Заключний етап фестивалю «Сяйво дитячих очей»

Відбувся заключний етап Фестивалю креативних ідей "Сяйво дитячих очей". Всі школи демонстрували свої виступи. Від нашого навчального закладу був номер за участі волонтера з Китаю Ван Цзянь та учнів. Вся команда сповнена веселим настроєм, запалом та неймовірними враженнями. ... Читати далі »

Детальніше

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Адміністрація Кременчуцького ліцею № 11 вітає учнів-призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із історії, екології, математики, української мови та літератури та їх учителів-наставників. ... Читати далі »

Детальніше
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 28 29 »