І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

19.10.2018 року в ліцеї був проведений І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 522 учень. Найбільша активність ліцеїстів простежувалася на олімпіадах із історії (86 чоловік), правознавства (56 чоловік), математики (49 чоловік), фізики (49), української мови та літератури (49), інформатики (33).  Це свідчить про бажання учнів підтвердити рівень своїх знань із дисциплін, що є профільними, а також тих, які виносяться на ЗНО. Збільшилася кількість учасників із ІКТ та інформатики, що свідчить про підвищення інтересу дітей до ІТ- галузі. Уперше була проведена олімпіада з французької мови.  Із усіх предметів були визначені переможці (додаток 1). Учні, які посіли І місця  будуть направлені для участі в ІІ етапі олімпіад.

ІІ етап відбудеться в листопаді, згідно з графіком (Олімпіади ІІ етап ДОДАТОК 18-19)