Інагурація голови учніівського Мікрополісу

7 листопада відбулася церемонія інаугурації Голови учнівського мікрополісу, на якій були присутні учні 5-11 класів, а також керівники відділів учнівського врядування початкової школи.
До ліцеїстів звернулася Голова учнівського врядування 2010-2011н.р. Гонсул Анастасія.

Ліцейна громадо!

Минув 2010-2011 н.р. Рік знаменний, адже ліцей святкував своє десятиріччя. Ми з вами змогли здобути чимало перемог. Наукове товариство «Пошук» посіло достойне місце серед команд області, добре виступила наша олімпійська команда. Переможцем стали і команда КВК, і команда правознавців, і команда, що представляла ліцей на «Зірковому небосхилі». Ми можемо продовжувати цей ряді далі, але, на жаль, не кожен ліцеїст проявив себе у вирі цікавих подій.
Сьогодні я рада вітати новообрану команду учнівського врядування та її Голову Власенко Анну. Я бажаю вам побудувати свою роботу спільно із педагогічним і батьківським колективом так, щоб кожен член колективу був справжнім лідером, який крокує до перемог, а про ліцей лунала слава не лише в області, на Україні, а й за її межами.
Відповідно до статті 33 Конституції ліцею Голова мікрополісу Власенко Анна склала присягу за текстом, записаному в основному законі ліцею.

Я, Власенко Анна, волею ліцеїстів обрана Головою мікрополісу, заступаючи на цей великий пост, урочисто присягаю на вірність ліцею.
Зобов’язуюся дбати про традиції, благополуччя та процвітання ліцею, обстоювати права і свободи громадян мікрополісу, дотримуватися Конституції ліцею, тісно співпрацювати з педагогічним та батьківським колективами, асоціацією випускників. Виконувати свої обов’язки в інтересах всієї ліцейної громади. Дбати про імідж навчального закладу.
Я дякую вам, шановні виборці, за надану мені честь бути Головою Мікрополісу. Сподіваюся, що вже в цьому навчальному році кожен із нас зможе вповні реалізувати себе. Упевнена, разом ми подолаємо шлях від учня-лідера – до лідера держави!!!