Інагурація керуючого містечком Дитинства

4 листопада в ліцеї відбулася церемонія інаугурації керуючого містечком Дитинства. Весь процес відбувався у актовій залі ліцею. Прістуні були усі класи початкової школи, а також батьки дітей.
Спочтаку внесли прапори України та ліцею.

Учні початкової школи, учителі, батьки почули клятву, виголошену Ліхновським Іоаном, учнем 4-А класу, якого ліцейне товариство визнало гідним очолити учнівське врядування в початковій школі.

На святковій церемонії ліцейній громаді була представлена уся команда учнівського врядування початкової школи (містечка Дитинства). Юні лідери отримали з рук директора ліцею ключ від свого містечка та посвідчення керуючих відділами.

Бажаємо новоствореній команді успіхів у всіх починаннях. Віримо, що під її керівництвом завирує життя цікавими корисними справами не лише в початковій школі, а і в усьому ліцеї!!!