Інформаційно-просвітницькі акція «16 днів проти насилля»

З  26.11. по 10.12 12 р. в ліцеї проходила інформаційно-просвітницькі акція «16 днів проти насилля», яка включала в себе безліч заходів , присвячених    Міжнародному дню ООН з викоренення насильства щодо жінок (25 листопада), Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (01 грудня), річниці з дня «Монреальської різанини» (06 грудня) та  Дня прав людини (10 грудня).

Учні  6-11 кл.брали активну участь у   розвивальних   заняттях на тему:
«Профілактика розповсюдження  ВІЛ-інфекції та СНІДу»

Неабияку жвавість та інтерес в учнів 9-11 класів викликала і робота на годинах  спілкування з теми «Попередження насильства:подолання стереотипів та формування правил безпечної поведінки».Де ліцеїсти мали можливість створювати колажі з різних видів насильства,та захищати  свої власні проекти.

На виховних заходах з протидії торгівлі людьми  старшокласники переглядали та обговорювали відеофільм «Станція призначення-життя»

У ліцеї був оформлений куточок з прав дитини та  розміщені  в ньому  данні    про організації, до яких можна звернутися з приводу порушення прав дитини.

Психологічною службою ліцею було виготовлено  та розповсюджено   буклети  для батьків "Дитину не карають за…",та "Психолого-педагогічні вимоги до використання покарання",а також інша соціальна реклама.