Конкурс «Податки очима дітей»

Конкурс «Податки очима дітей» ДПА України започаткувала ще в 2001 році і наразі він стає все популярнішим серед дітей та юнацтва. Основна мета конкурсу - виявити рівень сприйняття дітьми ролі податку в житті суспільства, держави й кожної людини зокрема.

Цього року на обласний конкурс було представлено 96 творчих робіт учнівської молоді: малюнки, літературні твори та твори прикладного мистецтва. Незважаючи на свій юний вік (від 9-ти до 16-ти років), діти зуміли образно показати, якими важливими й необхідними для розвитку держави є податки. Що таке податки, для чого їх сплачують і куди вони використовуються, про усе це розповідали діти у своїх творчих роботах.

Оцінка робіт проводилась компетентним журі у складі представників освітянської галузі, засобів масової інформації, податкової служби, мистецтвознавців за такими критеріями, як повнота розкриття податкової тематики, рівень володіння технікою, матеріалом, наявність творчості, охайність в оформленні. Переможцями, лауреатами та номінантами конкурсу визначено 22 учасників за напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики:

Нижче представлені результаиу ліцеї

І категорія (9-11 років)
Чванов Ярослав 6-БДоходи за бюджет
Рогоза Поліна 6-БПодаткова
Зінченко Ілля 6-БПодатки
Ляшенко Олександр 6-ББюджет
Федотьєва Олена 6-ББюджет

ІІ категорія (12-15 років)
Кобець Анна8-АЧесні податки