Кременчужани обирають «Безпечне місто»

Кременчужани обирають «Безпечне місто»

До уваги жителів Кременчука! Наше місто бере участь у пілотному проекті державного рівня «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини». Разом із іншими населеними пунктами Полтавської області Кременчук представив свою громадську ініціативу «Безпечне місто», головною метою якої є створення комфортних і безпечних умов для проживання кожному городянину. Нагадаємо, проектом передбачено встановлення камер відео спостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація з камер і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.

Впровадження цього проекту допоможе попереджати та оперативно реагувати на правопорушення спеціалістам відповідних служб, а тим самим - забезпечити безпеку громадянам. У разі перемоги Кременчук на реалізацію проекту «Безпечне місто» отримає з державного бюджету понад 13 млн. гривень.

Від кожного, хто любить Кременчук, хто мріє про краще та безпечне життя в ньому, залежить чи стане наше місто переможцем проекту «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини».   А для цього треба лише взяти участь у голосуванні, яке триватиме до 13 листопада.  

Віддати свій голос за проект Кременчука «Безпечне місто» можна в кілька способів - через термінал Приватбанку, через Ощадбанк, Приват 24, а також при наявності електронних ключів. Схема голосування нескладна. Із нею можна ознайомитися на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Окрім того, на сайті розміщене посилання на платформу «Всеукраїнського громадського бюджету». На ній міститься інформація про проект Кременчука «Безпечне місто»,  через неї можна взяти участь у голосуванні.  

Нагадуємо! Проект «Безпечне місто» у всеукраїнському переліку громадських ініціатив розміщений під номером 10.

Підтримаємо проект Кременчука «Безпечне місто»! Розкажіть про «Безпечне місто»  своїм рідним, друзям і просто знайомим людям. Віддамо свої голоси за життя в «Безпечному місті»!

За матеріалами порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету 

Безречне місто Кременчук 2019

0 Comments