Ліцей відсвяткував своє 50 – річчя

3 січня школа, а нині ліцей №11 відсвяткував своє 50 – річчя. Золотий п'ятдесятирічний ювілей зібрав у затишній залі палацу культури "Кредмаш" дружну шкільну родину учнів, батьків, вчителів п'яти десятиріч. Успішна школа Кременчуцького середмістя зростила таких же успішних особистостей, багато з яких стали гордістю рідного міста. Серед знаних випускників школи, заступник міського голови Валерій Медведовський, депутат міської ради і шанований лікар Ірина Федько, начальник управління у справах дітей сім'ї та молоді Ольга Усанова та багато інших. Були й доречні з нагоди ювілею квіти, грамоти та подарунки від Кременчуцької міської та Крюківської районної ради, міського управління освіти. Найприємніший дарунок ліцею - сертифікат на суму 106 тис. гривень для ремонту шкільної покрівлі.

Із матеріалу Кременчуцьких новин.