Ліцей має таланти

Заходи,  які відбувались в ліцеї №11 протягом останього тижня ( з 14.11 по 18.11) переконали усіх, що ліцеїсти мають неабиякі таланти. Такої кількості учасників конкурсу «Ліцей шукає таланти» не було ще жодного року. За два дні конкурсного відбору, журі переглянуло приблизно 70 номерів від представників 1-11-х класів. З яких до фінального гала-концерту(18.11) було відібрано 18 конкурсантів серед учнів 1-6-х класів, та 15 конкурсантів серед учнів 7-11 класів. Такого потужного виплеску драйву, креативу, винахідливості, таланту та емоцій актова зала ліцею №11 не бачила давно. Переможці визначались в ІІІ номінаціях: вокальний, хореографічний та театральний жанри.

До вашої уваги найяскравіші номери І відбіркового туру:

18.11 в актовій залі відбувся фінальний гала-концерт, ведучими якого були Луньова О.Ю.(учитель музичного мистецтва), та Ключка М.В.(заступник директора з виховної роботи).

Фото деяких переможців-фіналістів: