Літературний вечір "Сторінками літературних творів"

В 11 ліцеї міста Кременчука для учнів старших класів 06.12.2018 року був проведений літературний вечір "Сторінками літературних творів". Вихованці 9, 10, 11 класів відтворювали уривки з відомих світових романів, перенесли глядачів в залі в епоху давнини, підготували відео про улюблених письменників своїх класних керівників, відгадували закодовані пісні та відкривали в собі талант письменників.

Литературные чтения Кременчугский лицей 11  Литературные чтения Кременчугский лицей 11

Литературные чтения Кременчугский лицей 11  Літературні читання Кременчуцький ліцей 11

Перше місце поділили між собою 10-Б та 11-Б класи. Друге місце розділили учениці 10-А класу, які представляли авторські вірші та знайшли поціновувачів власної творчості. Третє місце посіла учениця 9-Б класу. Всі конкурсанти в своїх виступах були неймовірні та справжні актори.

Літературні читання Кременчуцький ліцей 11  Літературні читання Кременчуцький ліцей 11