Некролог

Колектив Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» висловлює найщиріші слова співчуття  з приводу смерті Самоненко Людмили Федорівни – колишнього директора Кременчуцької середньої школи №11.

Колектив ліцею №11 щиро співчуває рідним та близьким Самоненко Людмили Федорівни з приводу непоправної втрати. Пішла з життя чесна, добра людина, що зробила неоціненний внесок у розвиток освіти нашого міста. Свідченням цього є багаторічна високопрофесійна робота на посаді директора. Учитель фізики за фахом Людмила Федорівна обрала правильний курс для свого навчального закладу. Ключовою темою роботи стала «Семестрово-блокова система навчання», а удосконалення виховної роботи здійснювалося через організацію колективної творчої діяльності учнів. Були створені перші класи поглибленого рівня навчання: математичні та гуманітарні. Сотні дітей отримали путівку в доросле життя!

Добрі справи завжди будуть сильніші, ніж смерть! Світла пам'ять про Людмилу Федорівну житиме вічно!