Обласний семінар із правознавства

12 жовтня в Кременчуцькому ліцеї №11 відбувся обласний семінар із правознавства на тему: «Інформаційно-комунікаційні технології у викладанні правознавства».
У роботі брали участь Лобода Валерій Сергійович, заступник начальника управління освіти Кременчуцької міської ради, Проценко Наталія Костянтинівна, начальник Кременчуцького міського управління юстиції, Міщенко Ірина Олександрівна, методист відділу гуманітарних  дисциплін ПОІППО  ім. М.В.Остроградського, Бикова Наталія Олександрівна, директор Кременчуцького ліцею № 11.

Свій досвід роботи презентували вчителі кафедри суспільствознавства: Щурик Н.В., Маляр Н.П.
Педагоги продемонстрували різноманітні форми роботи з комп’ютером на уроках правознавства. Маляр Наталя Петрівна із учнями 4-А класу вивчали тему «Конфлікт» у навчальному середовищі «1 учень – 1 комп’ютер».

Аналіз відеофрагментів, побудова «Павутини конфліктів», робота в чаті дозволили малечі зробити висновок, що будь-які проблемні ситуації потрібно вирішувати толерантно, не ображаючи один одного.
Робота за комп’ютером потребує чималих зусиль. Тому практичний психолог ліцею Ніконова Діана Вікторівна акцентувала увагу на збереженні фізичного здоров’я дітей. Маленькі ліцеїсти вправно демонстрували вміння організовувати паузи розвантаження на уроках із нетбуком.

Щурик Наталія Володимирівна проводила майстер-клас із учасниками семінару. працювала з десятикласниками, які продовжували вправлятися в «Спадковому праві». Використання ІКТ дозволило дітям за короткий час (20 хвилин) розв’язати велику кількість задач, зробити ґрунтовні висновки.