Профілактика розповсюдження ВІЛ-інфекції та СНІДу

Однією з головних рис, властивих підліткам, є бажання ствердитися в житті, прагнення дорослішого життя, а звідси — постійний пошук нових відчуттів, що часто призводить до антисоціальних наслідків (наркоманія, алкоголізм, зараження СНІДом). Треба допомогти зрозуміти дітям, що необдумана поведінка і тиск однолітків можуть призвести до непередбачених наслідків.

Заняття проведенні у формі тренінгів дуже позитивно сприймалися учнями, заохочуючи їх до активної участі. Особлива увага приділялася таким проблемам, як небезпека раннього початку статевого життя, уміння відмовлятися від небезпечних пропозицій, поведінка в умовах тиску і загроза насилля, необхідність толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

8 листопада 2011 року в ліцеї № 11 відбувся захід ІІ етапу проекту: "Профілактика розповсюдження ВІЛ-інфекції та СНІДу"

Учні 10-х класів захищали проекти білл-бордів з даної тематики:

Учні 10-х класів по черзі захищали свої проекти

Учні 11-х класів продемонстрували авторські відео ролики з даної тематики:

Учасники заходу отримали сертифікати за участь в проекті з рук директора Кременчуцького ліцею №11 Бикової Наталії Олександрівни.