Проведення семінару-практикуму "Формування цінностей здорового способу життя молодих школярів"

Відбувся міський семінар-практикум для вихователів ГПД "Формування цінностей здорового способу життя у молодих школярів".
До уваги вчителів, вихователів міста були представлені матеріали щодо формування цінностей здорового способу життя учня-лідера в умовах діяльності авторської моделі учнівського врядування "Мікрополіс" у початковій школі.

Спортивне свято ""Подорож до чарівного свята Зими" для учнів 2х класів. Релаксаційні заняття з учнями під керівництвом психолога ліцею №11 Ніконової Д.В. та китайська гімнастика під керівництвом Ободовської К.