Списки зарахованих до 10 класу учнів

Списки зарахованих до 10 класу учнів

Список учнів які склали конкурсні випробування та зараховані до 10-го класу Кременчуцького ліцею 11 "Гарант" наведені нижче в таблицях, згідно дисциплін.

 

 

Профіль – математичний Профіль – історичний
ПІП ПІП
1. Гарбузюк Валерія Костянтинівна 1. Мисів Микола Миколайович
2. Висоцька Аліса Євгеніївна 2. Дейкун Анна Олексіївна
3. Мулько Анна Олександрівна 3. Кащенко Ангеліна Олександрівна
4. Заровська Валерія Сергіївна 4. Сердюченко Клим Сергійович
5. Єсипенко Аліна Юріївна 5. Огняна Таїсія Сергіївна
6. Нагайник Роман Романович 6. Комащук Аніта Ігорівна
7. Корецька Карина Романівна 7. Лобанов Владислав Едуардович
8. Турлянська Поліна Максимівна 8. Мироненко Ірина Віталіівна
9. Коваль Данило Вадимович 9. Золотаренко Діана Юріївна
10. Сушко Катерина Андріївна 10. Вершиніна Варвара Сергіївна
11. Мушиманський Максим Вадимович 11. Коршикова Антоніна Сергіївна
12. Кутько Олександр Андрійович 12. Молочнікова Ксенія Андріївна
13. Кизь Людмила Леонідівна 13. Сіромаха Олег Дмитрович
14. Зазюк Руслана Олександрівна 14. Кочурова Діана Олексіївна
15. Сунцова Валерія Олександрівна 15. Міськова Вероніка Сергіївна
16. Горбаченко Микола Романович 16. Грек  Дмитро Сергійович
17. Вороніцька Анастасія Валеріївна 17. Самойлова Анастасія Сергіївна
18. Коваленко Вероніка Андріївна 18. Кубанова Карина Олександрівна
19. Шевченко Іван Олегович 19. Галицький Ігор Володимирович
20. Стрюк Данило Сергійович 20. Тихонова Вероніка Олександрівна
21. Мохун Катерина Романівна 21. Нечитайло Анастасія Юріївна
22. Пушкарьова Дар'я Ярославівна 22. Даценко Богдана Андріївна
23. Печорських Ярослав Юрійович 23. Мазур Ілля Олександрович
24. Вжившевський Максим Віталійович 24. Трефілова Анна Ігорівна
25. Родіонов Дмитро Олегович 25. Барановський Антоній Віталійович
26. Качура Артем Володимирович 26. Зозуля Катерина Андріївна
27. Котляр Дмитро Сергійович 27. Саркісян Ерік Юрікович
28. Пінчук Вікторія Володимирівна 28. Григоренко Софія Владиславівна
29. Кудлік Павло Сергійович    
30. Ткаленко Олександр Ігорович    
 
Профіль – біолого-хімічний Профіль – лінгвістичний
ПІП ПІП
1. Тимошевська Катерина Олексіївна 1. Плешко Олександра Сергіївна
2. Кармазін Артур Дмитрович 2. Байдікова Кристина Валеріївна
3. Зоріна Ксенія Ігорівна 3. Дрьомов Дмитро Олександрович
4. Мандрика Дар’я Дмитрівна 4. Маркова Анастасія Тихонівна
5. Куліда Анжеліка Андріївна 5. Семенюк Богдан Олегович
6. Буєвич Олександр Вячеславович 6. Таран Катерина Олександрівна
7. Письменна Антоніна Станіславівна 7. Ткаченко руслана Сергіївна
8. Маширова Марієтта Віталіївна 8. Толок Анастасія сергіївна
9. Костенко Анастасія Юріївна 9. Матківська Карина Сергіївна
10. Дудченко Анастасія Андріївна 10. Баранник Вікторія Олегівна
11. Желябіна Олена Юріївна 11. Таровик Олександр Анатолійович
12. Кобилко Ельміра Вячеславівна 12. Горбунов Тарас Сергійович
13. Лисенко Анна Юріївна 13. Басова Анастасія Олексіївна
14. Мусіяка Андрій Олександрович 14. Бутенко Яна Володимирівна
15. Бондарєв Назар Миколайович 15. Лісовець валерія Антонівна
16. Ламаш Карина Вікторівна 16. Антонюк Дмитро Андрійович
17. Єсаулко Даніїл Костянтинович 17. Погорілова Вікторія Вадимівна
18. Нестеренко Іван Дмитрович 18. Білявський Олександр Романович
19. Гришкин Владислав Сергійович 19. Іванішко Назар Анатолійович
20. Петренко Артем Григорович 20. Касьянова Таісія Дмитрівна
21. Пилипенко Мирослав Максимович 21. Компанієць Вікторія Костянтинівна
22. Ротань Вікторія Максимівна 22. Мальков Антон Андрійович
23. Черкашин Єгор Андрійович 23. Устіловська Дар'я Володимирівна
24. Циганкова Діана Петрівна    
25. Козлов Володимир Олександрович    
26. Оганова Лілія Артурівна    
27. Семенюк Владислава Степанівна    
28. Кривич Віталіна Ріталіївна    
 
Профіль – лінгвістичний    
ПІП    
1. Животова Анна Олександрівна    
2. Авсієнко Марія Станіславівна    
3. Проша Софія Геннадіївна    
4. Коваль Анна Олегівна    
5. Холод Артем Віталійович    
6. Юзефович Софія Валеріївна    
7. Загвоздіна Анна Андрійвна    
8. Баранник Денис Олександрович    
9. Андріїшина Катерина Ігорівна    
10. Рева Валерій Анатолійович    
11. Харченко Анастасія Сергіївна    
12. Музильов Богдан Андрійович    
13. Чумбулов Дмитро Максимович    
14. Ворошилова Валерія Юріївна    
15. Ярмонік Анна Віталіївна    
16. Субботіна Дар'я Олександрівна    
17. Климович Роман Юрійович    
18. Гузієнко Аліна Олександрівна    
19. Білявський Стєпан Віталійович    
20. Воєводіна Анастасія Віталіївна    
21. Василенко Діана Ігорівна    

0 Comments