Список учнів ліцею№11 – переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2011-2012 році

Список учнів ліцею№11 – переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2011-2012 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 (зареєстрованим Міністерством юстиції України 24 вересня 1998 року № 598/3038), та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році», Головного управління освіти і науки м. Києва від 26 вересня 2011 року № 196, РУО від 06.10.11 № 570, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в районі протягом жовтня, листопада, грудня та січня 2011-2012 навчального року, згідно з графіком, були проводені І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, 33 учня ліцею стали переможцями олімпіадних змагань.

Нижче ви можете ознайомитися з результатами олімпіад

Прізвище, ім'я учняКласПредметМісцеУчитель
1Подшивалов Ілля11-ААстрономіяІМаркевич В.С.
2Жерепа Валерія10-ААстрономіяІМаркевич В.С.
3Запека Юлія9-ВУкр. м. та літ.ІІІПлева Г.А.
4Бахчеєв Євген7-БУкр. м. та літ.ІМедведенко Н.Г.
5Дмитренко  Анна8-БАнглійська моваІІІКосарєва В.О.
6Штриченко Артем11-ААнглійська моваІЛюкшина Н.Є.
7Подшивалов Ілля11-АЕкономікаІШабанова О.С.
8Лісняк Євген10-АЕкономікаІШабанова О.С.
9Леонтьєва Лідія10-АЕкономікаІІІШабанова О.С.
10Мальков Владислав11-АІсторія УкраїниІІДудка Л.Г.
11Бесєдін Павло10-АІсторія УкраїниІІДудка Л.Г.
12Дудка Антон9-ВІсторія УкраїниІДудка Л.Г.
13Бутенко Ганна11-АБіологіяІІКупрієнко Т.О.
14Нетудихата Антон10-АІнформаційні технологіїІРобота С.Ю.
15Бутенко Ганна11-АЕкологіяІІІКупрієнко Т.О.
16Сохацький Денис8-АТрудове навчанняІІІДовгаль І.О.
17Сіянко Євген9-Трудове навчанняІІІДовгаль І.О.
18Тимошенко Віолетта8-АТрудове навчанняІІШептюк Н.І.
19Хомеренчук Анастасія9-ВТрудове навчанняІШептюк Н.І.
20Маркевич Владислав8-АФізикаІМаркевич В.С.
21Нестеров Кирило8-АХіміяІІІНовохацька К.Г.
22Бесєдін Павло10-АХіміяІНовохацька К.Г.
23Щербак Вікторія11-АХіміяІІІКочеткова Т.В.
24Бесєдін Павло 10-АМатематикаІІСадовнича С.А.
25Моренко Світлана11-АПедаг. та психол.ІІМеньшеніна Г.В.
Ніконова Д.В.
26Іващенко Артем10-БОсн.правознавстваІЩурик Н.В.
27Лавренко Катерина10-БОсн.правознавстваІЩурик Н.В.
28Моренко Світлана11-АОсн.правознавстваІЩурик Н.В.
29Силко Катерина9-БОсн.правознавстваІІІЩурик Н.В.
30Самойленко Ірина9-Російська моваІІІЗаяц Н.Д.
31Штриченко Артем11-АРосійська моваІІІМищенко Т.А.
32Таранущенко Мар’я10-ВГеографіяІІІМироненко О.О.
33Подшивалов Ілля11-АГеоргафіяІІКлючка М.В.

0 Comments