Учні 5-В Кременчуцького ліцею 11 відвідали музей історії авіації та космонавтики

Учні 5-В класу Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант" разом із класним керівником 5 грудня 2018 року відвідали Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики. Експозиція музею висвітлює події з історії авіації міста, центральною темою є Друга світова війна. У музеї представлені військова та цивільна форми пілотів, документи, фотографії, нагороди, предмети побуту, зразки зброї, моделі військових літаків і інші експонати.

Учні Кременчуцького ліцею 11 відвідали музей авіації та космонавтики  Учні Кременчуцького ліцею 11 відвідали музей авіації та космонавтики