Урок мужності

12 жовтня, для учнів старшої школи був проведений Урок мужності. На захід було запрошено Карнацького Сергія (волонтера, який був нагородженим нагрудним знаком «За вірність народу України» II ступеня і Почесною грамотою «За заслуги перед українським народом» Верховної Ради України), Курбалу Івана (бійця ЗСУ, учасника бойових дій), Вашуру Анну Іванівну (матір учня 7-В класу Вашури Єгора у якого батько, Вашура Микола, загинув в зоні проведення АТО).

Розповідь гостей змусила учнів замислитися над багатьма речами – патріотизмом, цінністю життя. Хвилиною мовчання було вшанувано пам'ять загиблих батьків наших учнів Невідничого Юрія, Вашури Миколи , Назаренка Дмитра, колишнього учня ЗОШ №11та воїнів, загинувших на сході країни.

Зустріч видалась дуже чуттєвою та сердечною, на очах у дітей та гостей неодноразово виступали сльози. Дякуємо гостям за виділений час та щиру розмову.
Під час таких зустрічей з’являється віра в те, що скоро настане кінець війні, що ми нарешті зможемо вільно насолоджуватись мирним небом.