Урок мужності

Урок мужності

12 жовтня, для учнів старшої школи був проведений Урок мужності. На захід було запрошено Карнацького Сергія (волонтера, який був нагородженим нагрудним знаком «За вірність народу України» II ступеня і Почесною грамотою «За заслуги перед українським народом» Верховної Ради України), Курбалу Івана (бійця ЗСУ, учасника бойових дій), Вашуру Анну Іванівну (матір учня 7-В класу Вашури Єгора у якого батько, Вашура Микола, загинув в зоні проведення АТО).

Розповідь гостей змусила учнів замислитися над багатьма речами – патріотизмом, цінністю життя. Хвилиною мовчання було вшанувано пам'ять загиблих батьків наших учнів Невідничого Юрія, Вашури Миколи , Назаренка Дмитра, колишнього учня ЗОШ №11та воїнів, загинувших на сході країни.

 

Зустріч видалась дуже чуттєвою та сердечною, на очах у дітей та гостей неодноразово виступали сльози. Дякуємо гостям за виділений час та щиру розмову.
Під час таких зустрічей з’являється віра в те, що скоро настане кінець війні, що ми нарешті зможемо вільно насолоджуватись мирним небом.

 

0 Comments