Вітаємо ліцейну команду МАН із черговою перемогою

Вітаємо ліцейну команду МАН із черговою перемогою

Цьогоріч традиційно із 22 по 24 лютого 2019 року в Полтаві відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 8 юних науковців стали лауреатами Конкурсу, 24 здобули перемогу.


п/п
ПІ учня Клас Секція Місце ПІБ наукового керівника
1. Антіпов Костянтин 11 Історичне краєзнавство І (Рекомендовано на Київ) Дудка Л.Г.
2. Солошенко Максим 10 Російська мова І (Рекомендовано на Київ) Заяц Н.Д.
3. Прищепенко Дарина 10 Соціологія І Щурик Н.В.
4. Сиротенко Євгенія 11 Українська література І Мищенко Т.А.
5. Байдікова Кристина 9 Мистецтвознавство І(Рекомендовано на Київ) Омельченко Л.І.
6. Бессонов Максим 11 Філософія І Дудка Л.Г.
7. Маршев Дмитро 10 Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми ІІ (Рекомендовано на Київ) Маркевич В.А.
8. Грек Дмитро 9 Історія України ІІ Дудка Л.Г.
9. Чигирин Тетяна 11 Правознавство ІІ Щурик Н.В.
10. Богословський Дмитро 10 Англійська мова ІІ Облог М.В.
11. Павліченко Анна 10 Французька мова ІІ Плева Г.А.
12. Сіромаха Олег 9 Польська мова ІІ Маркевич В.А.
13. Кизь Людмила 9 Українська література ІІ Мищенко Т.А.
14. Маршев Дмитро 10 Прикладна математика ІІ Ішкова Т.М.
15. Маркова Анастасія 9 Математика ІІ Садовнича С.А.
16. Тищенко Поліна 10 Педагогіка ІІІ Плева Г.А.
17. Кащенко Ангеліна 9 Українська мова ІІІ Мищенко Т.А.
18. Ліхновський Іоан 11 Польська мова ІІІ Маркевич В.А.
19. Ялисоветська Ярослава 10 Фізика ІІІ Маркевич В.С.
20. Бончук Валерія 10 Фізика ІІІ Маркевич В.С.
21. Зіміна Аліна 11 Прикладна математика ІІІ Садовнича с.А.
22. Міськова Вероніка 9 Зарубіжна література ІІІ Заяц Н.Д.
23. Бринова Ольга 10 Кримськотатарська гуманітаристика ІІІ Омельченко Л.І.
24. Жуков Дмитро 11 Технології програмування ІІІ Лактіонов Ю.Г.
25. Сердюченко Клим 9 Англійська мова Лауреат Перепелиця Н.І.
26. Буєвич Олександр 9 Фольклористика Лауреат Соловйова Т.М.
27. Безштанько Вікторія 8 Кримськотатарська гуманітаристика Лауреат Маркевич В.А.
28. Фокша Костянтин 11 Інформатика Лауреат Алексєєва Н.Ф.
29. Ткаченко Руслана 9 Економіка Лауреат Лактіонова Л.О.
30. Кобилко Ельміра 9 Валеологія Лауреат Головко О.О.
31. Якименко Катерина 10 Екологія Лауреат Плева Г.А.
32. Стешенко Ольга 10 Правознавство Лауреат Щурик Н.В.

Дякуємо колективу ліцею №11 «Гарант» (учням, учителям, батькам) за плідну роботу. Бажаємо нових цікавих наукових досліджень і відкриттів.

МАН 2019 кременчуцький ліцей 11  МАН 2019 кременчуцький ліцей 11

Цьогорічним переможцям бажаємо гідно представити Полтавську область, місто Кременчук на ІІІ (загальнонаціональному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

МАН 2019 кременчуцький ліцей 11  МАН 2019 кременчуцький ліцей 11

Окреме спасибі Сьомик Олені Броніславівні, президенту МАН Кременчука, яка завжди вболіває за перемогу кожного з науковців міста, робить усе, щоб Кременчуцьке наукове товариство «Пошук» було кращим в Україні.

МАН 2019 кременчуцький ліцей 11 МАН 2019 кременчуцький ліцей 11

МАН 2019 кременчуцький ліцей 11 МАН 2019 кременчуцький ліцей 11

Адміністрація Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» 

0 Comments