ВІТАЄМО переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2012-2013 році

ВІТАЄМО переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2012-2013 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси – захисти науково – дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305 (зареєстрованим Міністерством юстиції України 24 вересня 1998 року № 598/3038), та на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році», Головного управління освіти і науки м. Києва від 26 вересня 2011 року № 196, РУО від 06.10.11 № 570, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в районі протягом жовтня, листопада, грудня та січня 2012-2013 навчального року, згідно з графіком, були проводені І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, 34 учня ліцею стали переможцями олімпіадних змагань.

Нижче ви можете ознайомитися з результатами олімпіад

Прізвище, ім'я учняКласПредметМісцеУчитель
1Неживий Богдан
11-ААстрономіяІМаркевич В.С.
2Шкодінова Ірина
9-АУкр.м. та літ.
ІМищенко Т.А.
3Запека Юлія
10-АУкр. м. та літ.ІІІПлева Г.А.
4Бахчеєв Євген8-АУкр. м. та літ.ІІІМедведенко Н.Г.
5Однорал Ольга
11-ВАнглійська моваІІІМехеда М.В.
6Путінцева Наталія
9-ААнглійська моваІІІКосарєва В.О.
7Джафарзадехпур Мікаел
8-ААнглійська мова
ІІІКараман Є.І.
8Бєсєдін Павло
11-АЕкономікаІШабанова О.С.
9Лісняк Євген
11-АЕкономікаІІШабанова О.С.
10Путінцева Наталія
9-АЕкономікаІІІШабанова О.С.
11Бесєдін Павло11-АІсторія УкраїниІІДудка Л.Г.
12Дудка Антон10-АІсторія УкраїниІДудка Л.Г.
13Запека Юлія
11-АБіологіяІІІКупрієнко Т.О.
14Осичанський Віталій
11-АБіологіяІІІКупрієнко Т.О.
15Нетудихата Антон
11-АІКТІІРобота С.Ю.
16Лежень Максим
9-БІКТІІГіряєв О.В.
17Осичанський Віталій
11-А
ЕкологіяІІІКупрієнко Т.О.
18Запека Юлія
10-АЕкологіяІІІКупрієнко Т.О.
19Сохацький Денис
9-АТрудове навчанняІІІДовгаль І.О.
20Жилін Станіслав
10-БТрудове навчання
ІІДовгаль І.О.
21Котенко Віталій
11-БТрудове навчання
ІІДовгаль І.О.
22Маркевич Владислав
9-АФізикаІМаркевич В.С.
23Нетудихата Антон
10-АФізикаІІІМаркевич В.С.
24Яжевський Олексій
7-АХіміяІІІКочеткова Т.В.
25Грушка Дар'я
9-БХіміяІІІРадченко Т.В.
26Пластун Валерія
10-АХіміяІІІКочеткова Т.В.
27Жерепа Валерія
11-АХіміяІІІРадченко Т.В.
28Малик Катерина
11-АПедаг. та психолог.
ІІІМеншеніна Г.В.
29Іващенко Артем
11-БОсн.правознавстваІЩурик Н.В.
30Лавренко Катерина
10-Б
Осн.правознавстваІЩурик Н.В.
31Грушка Дар'я
9-Б
Осн.правознавстваІЩурик Н.В.
32Бахмат Олексндра
9-БОсн.правознавстваІІЩурик Н.В.
33Вознюк Валерія
9-БГеоргафіяІІМироненко О.О.
34Самойленко Ірина
10-АРосійська мова
ІІІ
Заяц Н.Д.

0 Comments