Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня 2019 року  в Кременчуцькому ліцеї №11  «Гарант» проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», під час  якої проходять наступні заходи:

Бібліомікс ( виставка друкованих видань за темою): «Ні-насильству!», «Будемо толерантними один до одного»

16 днів проти насильства  16 днів проти насильства

Зустріч з правоохоронцями з метою попередження розповсюдження булінгу в учнівському середовищі, та правової відповідальності за скоєні злочини.(5-7 кл.)

16 днів проти насильства  16 днів проти насильства

Години спілкування з профілактики розповсюдження  насильства  в учнівському  середовищі

16 днів проти насильства  16 днів проти насильства

Виставка малюнків на теми «Добро і добрі люди поряд»,  «Дім під веселкою»:

16 днів проти насильства  16 днів проти насильства

Психологічною службою ліцею була оформлена Тематична полиця «Поради з безпечної поведінки», «Якщо ти зіткнувся з ситуацією насильства»

16 днів проти насильства

Проведена гра з протидії торгівлі людьми «Ліза та її друзі подорожують світом» для 4-7 кл.

16 днів проти насильства  16 днів проти насильства

Відбулась арт-інсталяція «Я проти насильства!»

16 днів проти насильства

Нижче представлено план акції "16 днів проти насильства" на 2019 рік.