Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2017

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2017

До уваги учнів 1 – 11 класів

03 березня 2017 року відбудеться  VІII Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2017

  • Реєстрація у грі - з 01.09.2016 до 04.11.2016
  • Участь у грі можуть брати учні 1-11 класів.
  • Оплата оргвнесків  з 01.09.2016 до 04.11.2016 
  • Розмір оргвнеску в грі у 2016 році - 16,50 грн./учн.

Чому варто брати  участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

- Це дозволить виявити і розвинути  ваші творчі здібності.

- Сприятиме долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, робитиме вас  конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.

- Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю , що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.

- Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам  потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

Команда ліцею  у кількості 104 чоловік брала участь у «Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» - 2016. Здобули такі результати:

Результати
Прізвище Ім'я Клас Нагорода
1. Лоїк Іван 5 Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
2. Левицька Єлизавета 5 Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
3. Бобир Дар`я 5 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
4. Лещенко Катерина 5 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
5. Титянюк Артем 5 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
6. Стадник Владислав 5 Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
7. Шевченко Марія 5 Диплом І ступеня регіонального рівня
8. Коваленко Анастасія 5 Диплом І ступеня регіонального рівня
9. Безштанько Вікторія 5 Диплом І ступеня регіонального рівня
10. Байдікова Кристина 6 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
11. Дубова Аліна 7 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
12. Онищенко Катерина 7 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
13. Сиротенко Євгенія 8 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
14. Щербуха Марина 8 Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
15. Гриценко Данило 8 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
16. Зіміна Аліна 8 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
17. Удод Аліна 9 Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
18. Сергієва Анна 9 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
19. Оськін Володимир 9 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
20. Глиненко Кирило 9 Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
21. Ригас Євгенія 10 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

0 Comments