Всеукраїнські предметні олімпіади ІІ (міський) етап

Всеукраїнські предметні олімпіади ІІ (міський) етап

Вітаємо учнів-призерів ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад із історії, екології, математики, української мови та літератури та їх УЧИТЕЛІВ-НАСТАВНИКІВ.

03 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із екології та історії, 04 листопада – із математики та української мови, у яких взяли участь учні КНВК №11. Призерами стали:


п/п
Предмет - олімпіада Прізвище, ім’я учня-призера Клас Місце ПІБ учителя, який
підготував призера
1 Історія Стадник Владислав 8-Б І Дудка Л.Г.
2 Історія Дубова Аліна 10-Б І Дудка Л.Г.
3 Історія Антіпов Костянтин 11-Б І Дудка Л.Г.
4 Історія Бессонов Максим 11-А ІІ Дудка Л.Г.
5 Математика Курилько Поліна 6-Б ІІІ Ішкова Т.М.
6 Математика Долударєва Еліна 8-А І Садовнича С.А.
7 Математика Ялисоветська Ярослава 10-Б ІІІ Ішкова Т.М.
8 Укр.мова та літ Сиротенко Юлія 10-А ІІ Плева Г.А.
Маркевич В.А.
9 Екологія Раєвська Марія 11-Б ІІІ Лебедєва М.О.
10 Екологія Пилипенко Валерія 10-Б ІІІ Лебедєва М.О.
11 Укр.мова та літ Щербуха Марина 11-А ІІІ Терещенко Т.І.
12 Укр.мова та літ Безштанько Вікторія 8-Б ІІІ Мищенко Т.А.
13 Укр.мова та літ Чернишова Дар’я 7-А ІІІ Медведенко Н.Г.

10 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із російської мови та трудового навчання, 11 листопада  – із правознавства та біології, у яких взяли участь учні КНВК №11. Презерами стали:


п/п
Предмет - олімпіада Прізвище, ім’я учня-призера Клас Місце ПІБ учителя, який
підготував призера
14. Російська мова Дубова Аліна 10-Б І Заяц Н.Д.
15. Трудове навчання Воліченко Станіслав 8-Б ІІ Довгаль І.О.
16. Трудове навчання Кизь Людмила 9-В ІІІ Довгаль І.О.
17. Правознавство Прищепенко Дарина 10-Б І Щурик Н.В.
18. Правознавство Чигирин Тетяна 11-Б І Щурик Н.В.
19. Правознавство Стешенко Ольга 10-Б ІІ Щурик Н.В.
20. Біологія Валікова Валерія 8-А ІІІ Купрієнко Т.О.
21. Біологія Раєвська Марія 11-Б ІІІ Купрієнко Т.О.

17 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад із астрономії та інформаційних технологій 18 листопада – із фізики, економіки, англійської мови, у яких взяли участь учні КНВК №11. Презерами стали:


п/п
Предмет - олімпіада Прізвище, ім’я учня-призера Клас Місце ПІБ учителя, який
підготував призера
22 Астрономія Ялисоветська Ярослава 10-Б І Маркевич В.С.
23 Астрономія Слободяник Анастасія 11-А ІІ Маркевич В.С.
24 ІТ Жуков Дмитро 11-А І Лактіонов Ю.Г.
25 ІТ Фрунт Данило 8-Б ІІ Алєксєєва Н.Ф.
26 ІТ Мальков Антон 9-В ІІІ Алєксєєва Н.Ф.
27 ІТ Ткаченко Руслана 9-Б (писала за 10) ІІІ Лактіонов Ю.Г.
28 Фізика Тимошевська Катерина 9-В І Маркевич В.С.
29 Фізика Ялисоветська Ярослава 10-Б ІІ Маркевич В.С.
30 Фізика Уліганець Владислав 7-Г ІІІ Маркевич В.С.
31 Фізика Коваленко Анастасія 8-Б ІІІ Маркевич В.С.
32 Економіка Ялисоветська Ярослава 10-Б І Лактіонова Л.О.
33 Англійська мова Антіпов Костянтин 11-Б І Облог М.В.
34 Англійськамова Харченко Марія 8-Б ІІІ Горпинко Т.А.
35 Англійська мова Сердюченко Клим 9-А ІІІ Перепелиця Н.І.
36 Англійська мова Сиротенко Юлія 10-А ІІІ Облог М.В.

0 Comments