Вступні Іспити 18 червня (Оновлено)

Шановні батьки та учні, Кременчуцький ліцей 11 "Гарант" запрошує майбутніх учнів десятих класів на вступні іспити 18 червня. В навчальному закладі будуть відкриті класи математичного, історичного, біолого-хімічного, лінгвістичного профілів. Українська мова є обов'язковим предметом, інші - відповідно за обраним профілем. На сайті у відповідному розділі розміщено завдання та правила прийому до навчального закладу.

Конкурсні випробування (комп’ютерне тестування) будуть проведені у кабінеті інформатики № 26 (другий поверх) згідно графіка:

Час проведення тестування

• Математичний профіль - 9 година
  • Історично-правовий - 10 година
  • Лінгвістичний - 11 година
  • Біолого-хімічний - 12 година

Із собою мати: документ про посвідчення особи (свідоцтво про народження або паспорт), зошит (чернетка), ручку.

Результати комп’ютерного тестування будуть оголошені в приміщенні ліцею та на сайті ліцею 19.06.2019 р. о 10.00.

Прийом документів до 10 класу буде здійснюватися 19.06.2019 р. з 11.00
Перелік документів:

1. Копія свідоцтва про народження (копія паспорту з додатком)
  2. Копія ІПН (ідентифікаційний код)
  3. Оригінал медичної довідки та картки щеплень зі школи, у якій навчався.
  4. Оригінал документа про закінчення 9 класу (свідоцтво з додатком)