Зарахування учнів до 1-х класів

Зарахування учнів до 1-х класів

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018,

НАКАЗУЮ:

  • Зарахувати до перших класів КНВК №11 з повним пакетом документів таких учнів:
  1. Алексєєвич Андрій Іванович
  2. Антипова Олеся  Володимирівна
  3. Артюх Марія Володимирівна
  4. Бондарь Владислав В’ячеславович
  5. Губаньов Богдан Олегович
  6. Дроздов Михайло Сергійович
  7. Завгородня Валерія Ігорівна
  8. Злобіна Марія Олександрівна
  9. Кожемяк Злата  Олександрівна
  10. Колесник Давид Євгенійович
  11. Крахмілець Емілія Русланівна
  12. Крутько Богдан Дмитрович
  13. Марченко Арсеній Олександрович
  14. Мельничук Вадим Арсенійович
  15. Нещерет Мілан Тарасович
  16. Остапенко Мілана Андріївна
  17. Огерчук Карина Олегівна
  18. Постільняк Варвара Максимівна
  19. Святобог Антон Євгенійович
  20. Сліпченко Злата Олександрівна
  21. Стасюк Дар’я Олександрівна
  22. Сулейманов Акім Олександрович
  23. Ткаченко Микита Максимович
  24. Фесюра Артем Артемович
  25. Шепель Валерія Вікторівна
  26. Плис Андрій Анатолійович
  27. Білецький Єгор Артемович
  28. В’язовська Валерія Олександрівна
  29. Калініченко Богдан Олександрович
  30. Плясецька Злата Валеріївна
  31. Терещенко Зоя Костянтинівна
  32. Ткаленко Владислав Віталійович
  33. Ткаченко Дар’я Сергіївна
  34. Федотьєв Максим Костянтинович
  35. Чаричанська Злата Юріївна
  36. Шелевер Михайло Іванович
  37. Бершадський Ерік Володимирович
  38. Богомаз Савелій Олександрович
  39. БондаренкоАнастасія Олексіївна
  40. Горюнова Віра Олександрівна
  41. Груба Ілля Андрійович
  42. Денисенко Олександра Володимирівна
  43. Ірза Ольга Олександрівна
  44. Карпенко Ілля Євгенович
  45. Коваль Ігор Денисович
  46. Коваль Герман Дмитрович
  47. Курганський Володимир Віталійович
  48. Кумака Артем  Олегович
  49. Орєхов Антон Ігорович
  50. Помуран Маргарита Юріївна
  51. Раскачанський Артем Олександрович
  52. Скрипник Тимофій Віталійович
  53. Хавер Варвара Сергіївна
  54. Якуба Дар’я   Олегівна
  55. Кузема Кароліна Віталіївна
  56. Олівас Альварес Анастасія
  57. Гриценко Софія Олегівна
  58. Соломка Поліна Русланівна
  59. Гольц Емануель Юріївна
  60. Дігтяр Семен Станіславович
  • Зарахувати за умови надання довідки до 086-1/о до 15.06.2018 року таких учнів:
  1. Буць Назар Романович
  2. Тимошенко Елеонора Юріївна
  3. Філіпов Костянтин Сергійович
  4. Мудра Єва Ярославівна
  5. Зімниця Максим Григорович
  6. Іванов Ярослав Петрович
  7. Маховська Софія Сергіївна
  8. Одейчук Іван Олексійович
  9. Пащенко Анастасія Романівна
  10. Смірнов Михайло Григорович
  11. Хвойницька Дар’я Сергіївна
  12. Черкун Максим Артурович
  13. Чібісова Злата Дмитрівна
  14. Михайлик Аліса Олександрівна
  15. Басова Софія Олексіївна
  16. Головін Олексій Сергійович
  17. Гончаренко Максим Володимирович
  18. Костенко Альберт Вадимович
  19. Мороз  Ольга Володимирівна
  20. Пилипенко Кристина Богданівна
  21. Храменков Іван Юрійович
  22. Вовк  Вероніка Максимівна
  23. Нгуєн Динь Шань
  24. Назаренко Кирило Максимович
  25. Фофанов Назар Владиславович
  26. Павленко Ярослава Вадимівна
  27. Ахундова Ніколь Олександрівна
  28. Хуторний Антон Олександрович
  29. Чуракова Альона Іванівна
  30. Величко Кирил Андрійович

0 Comments