Зарахування учнів до 1-х класів (Оновлено)

Зарахування учнів до 1-х класів (Оновлено)

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018,

НАКАЗУЮ:

  • Зарахувати до перших класів КНВК №11 з повним пакетом документів таких учнів:
  1. Абаліхін Андрій Володимирович
  2. Аласаад Анастасія Алієвна
  3. Алексєєвич Андрій Іванович
  4. Андросова Лада Ігорівна
  5. Антипова Олеся Володимирівна
  6. Артюх Анна Водимирівна
  7. Артюх Марія Володимирівна
  8. Ахундова Ніколь Олександрівна
  9. Балась Олександра
  10. Басова Софія Олексіївна
  11. Безуглий Микита Олександрович
  12. БершадськийЕрік Володимирович
  13. Білецький Єгор Артемович
  14. Богомаз Савелій Олександрович
  15. Бондар Владислав Вячеславович
  16. Бондарекно Анастасія Олексіївна
  17. Бутікова Мілена Ігорівна
  18. Буць  Назар Романович
  19. Величко Кирил Андрійович
  20. Вовк  Вероніка Максимівна
  21. Волошин Катерина Олександрівна
  22. Вязовська Валерія Олександрівна
  23. Головін Олексій Сергійович
  24. Гольц Емануель Юріївна
  25. Гончаренко Максим Володимирович
  26. Горюнова Віра Олександрівна
  27. Гриценко Софія Олегівна
  28. Груба Ілля  Андрійович
  29. Губаньов Богдан Олегович
  30. Дементьєва Кіра Данилівна
  31. Денисенко  Олександра Володимирівна
  32. Дігтяр Семен Станіславович
  33. Долотов Ярослав Дмитрович
  34. Дроздов Михайло Сергійович
  35. Жихарцев Кирило Костянтинович
  36. Жукова Ксенія Андріївна
  37. Завгородня Валерія Ігорівна
  38. Зімниця Максим Григорович
  39. Зіненко Анастасія Юріївна
  40. Злобіна Марія Олександрівна
  41. Іванов Ярослав Петрович
  42. Ірза Ольга Олександрівна
  43. Калініченко Богдан Олесійович
  44. Карпенко Ілля Євгенович
  45. Карпець Марія Сергіївна
  46. Коба Єлизавета Дмитрівна
  47. Коваль Герман Дмитрович
  48. Коваль Ігор Денисович
  49. Кожемяк Злата  Олександрівна
  50. Колесник Давид Євгенійович
  51. Кондратенко Олександр Артемович
  52. Корнило Іван Дмитрович
  53. Костенко Альберт Вадимович
  54. Кравченко Евеліна Владиславівна
  55. Крахмілець Емілія Русланівна
  56. Крошка Володимир Андрійович
  57. Крутько Богдан Дмитрович
  58. Кузема Кароліна Віталіївна
  59. Кумака Артем  Олегович
  60. Курганський Володимир Віталійович
  61. Магда  Ярослав Леонідович
  62. Марченко Арсеній Олександрович
  63. Масич Мілена Андріївна
  64. Маховська Софія Сергіївна
  65. Мельничук Вадим Арсенійович
  66. Мехеда Анна Миколаївна
  67. Мисляй Денис Євгенович
  68. Михайлик Аліса Олександрівна
  69. Мороз Ольга Володимирівна
  70. Москаленко Михайло Антонович
  71. Мудра Єва Ярославівна
  72. Нгуєн Динь Шань
  73. Нещерет Мілан Тарасович
  74. Огерчук Карина Олегівна
  75. Одейчук Іван Олексійович
  76. Орєхов Антон Ігоревич
  77. Остапенко Мілана Андріївна
  78. Павленко Ярослава Вадимівна
  79. Пащенко Анастасія Романівна
  80. Пилипенко Кристина Богданівна
  81. Плахотний Артем Юрійович
  82. Плик Андрій Анатолійович
  83. Плясецька Злата Валеріївна                               
  84. Поляков Дмитро Олегович
  85. Помуран Маргарита Юріївна
  86. Постільняк Варвара Максимівна
  87. Прокоф’єва Софія Денисівна
  88. Прохоренко Єгор Сергійович
  89. Раскачанський Артем Олександрович
  90. Святобог Антон Євгенійович
  91. Севериненко Катерина Антонівна
  92. Сінькевич  Даніл Андрійович
  93. Скрипа Михайло Анатолійович
  94. Скрипнік Тимофій Віталійович
  95. Сліпченко Злата Олександрівна
  96. Смірнов Михайло Григорович
  97. Соломка Поліна Русланівна
  98. Стасюк Дарія Олександрівна
  99. Степаненко Владислав Петрович  
  100. Сулейманов Акім Олександрович
  101. Сухорук Анастасія Олександрівна
  102. Терещенко Зоя Костянтинівна
  103. Ткаленко Владислав Вікторович
  104. Ткаченко Аріна Русланівна
  105. Ткаченко Дар’я Сергіївна
  106. Ткаченко Микита Максимович
  107. Третяк Нікіта Миколайович
  108. Федотьєв Максим Костянтинович
  109. Фенько Вадим Сергійович
  110. Фесюра Артем Артемович
  111. Філіпов Костянтин Сергійович
  112. Фофанов Назар Владиславович
  113. Хавер Варвара Сергіївна
  114. Хвойницька Дар’я Сергіївна
  115. Храменков Іван Юрійович
  116. Хуторний Антон Олександрович
  117. Чаричанська Злата Юріївна
  118. Чепурко Станіслав Віталійович
  119. Черкун Максим Артурович
  120. Чібісова Злата Дмитрівна
  121. Чуракова Альона Іванівна
  122. Шабельник Марія Олександрівна
  123. Шелевер Михайло Іванович
  124. Шепель Валерія Вікторівна
  125. Шкуренко Данило Сергійович
  126. Якуба Дар’я Олегівна

0 Comments