Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення нашого освітнього закладу є сучасним та різноманітним, адже ми прагнемо відповідати високим стандартам якості освіти. Наша матеріально-технічна база постійно оновлюється та покращується з урахуванням вимог законодавства та нормативних документів. Запрошуємо вас познайомитися з основними приміщеннями Кременчуцького ліцею 11:

1. Триповерховий корпус площею 2718,7 м2.
  2. Одноповерховий навчальний корпус площею 309,6 м2, обладнаний сучасними навчальними кабінетами та майстернями.
  3. Спортивний зал площею 261,0 м2.
  4. Медичний пункт та актовий зал площею 194,0 м2 з 277 посадковими місцями.

Ми приділяємо належну увагу інформатизації освітнього процесу та діяльності адміністрації, педагогічних працівників та учнів. Основні напрямки інформатизації включають:

• Забезпечення сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами.
  • Використання ліцензованих програмних продуктів для соціально-гуманітарних дисциплін.
  • Створення комп’ютерної мережі з використанням технологій Інтернету.
  • Використання електронної системи управління освітою для збору, зберігання та використання даних.

Наші кабінети та лабораторії атестовані та готові до навчального процесу, що підтверджується актами прийому. Ми постійно розширюємо можливості комп’ютерної бази за допомогою сучасних технологій віртуалізації та термінальних серверів. Наше електронно-інформаційне середовище постійно оновлюється та включає всіх учасників освітнього процесу.

У нашому навчальному закладі є 74 комп’ютери, включаючи 11 портативних ПК, 2 проектори з інтерактивними функціями та 1 інтерактивна панель. Навчальний процес забезпечують 45 комп’ютерів, всі вони підключені до Інтернету. У нас також є 14 класів з візуалізаційними засобами, а кабінети постійно оновлюються новим обладнанням та наочністю.

У нашому закладі є їдальня на 120 посадкових місць, яка забезпечує харчування здобувачів освіти. Ми маємо необхідну інфраструктуру для організації навчального процесу, включаючи аудиторії для лекцій, практичних занять та лабораторних робіт. Кожна аудиторія обладнана необхідними засобами, такими як дошки, проектори, комп’ютери та доступ до Інтернету.

Наш заклад також має спортивний зал, де проводяться фізичні тренування та заняття з різних видів спорту. Зал обладнаний необхідним спортивним інвентарем та пристроями для занять фітнесом.

Крім того, у нас є медичний пункт, де надається перша допомога та медичний контроль для здобувачів освіти. Також ми маємо актовий зал, де проводяться шкільні заходи, конференції та інші події.

Ліцей прагне забезпечити належну інфраструктуру та умови для ефективного навчання та розвитку наших учнів. Ми постійно вдосконалюємо нашу матеріально-технічну базу, впроваджуємо нові технології та стежимо за сучасними тенденціями в освіті.

Кременчуцький ліцей “Гарант” дбає про безпеку учнів та працівників, тому ми маємо сучасну автоматичну систему протипожежної сигналізації та систему голосового оповіщення про пожежу або нештатну ситуацію. Ці системи були комплектовані всіма необхідними засобами пожежогасіння, такими як вогнегасники, захисні двері тощо, що було підтверджено перевіркою ДСНС в 2023 році.

Система протипожежної сигналізації має датчики диму та тепла, розташовані по всьому закладу. У разі виявлення пожежі або іншої нештатної ситуації, система автоматично спрацьовує, сповіщаючи про це працівників та учнів за допомогою голосового оповіщення. Це дозволяє швидко та ефективно реагувати на небезпеку та організувати евакуацію у разі потреби.

Крім того, наш заклад обладнаний сучасною системою відеоспостереження, яка допомагає забезпечити безпеку в приміщеннях та на території ліцею. Камери відеоспостереження розташовані в стратегічних місцях, забезпечуючи постійний контроль за подіями. Це дозволяє виявити будь-які підозрілі або небажані ситуації та оперативне на них реагування.

Додатково, у нас працює пультова охорона, яка забезпечує постійний контроль над безпекою закладу. Працівники пульта охорони готові втрутитися у разі виникнення будь-яких небезпечних ситуацій через виклик тривожною кнопкою охоронної системи ліцею. В разі потреби група швидкого реагування може негайно прибути на місце події та вжити необхідні заходи для забезпечення безпеки. Всі ці заходи спрямовані на створення безпечного освітнього середовища для учнів, викладачів та інших працівників нашого навчального закладу. Ми покладаємо великий акцент на безпеку та регулярно оновлюємо наші системи та обладнання, щоб забезпечити високий рівень безпеки та спокою всім учасникам навчального процесу.