Декілька слів про

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

На сьогодні педагогічний колектив Кременчуцького ліцею 11 “Гарант” – це команда вчителів, які постійно вдосконалюють свої навички та здобувають нові знання через участь у курсах та атестаціях. Ця згуртована команда поєднує майстерність, накопичений досвід та творчий підхід до навчання, щоб забезпечити якісну освіту учнів. Колектив Кременчуцького ліцею 11 “Гарант” налічує як вчителів-майстрів з багаторічним досвідом, так і молодих спеціалістів, які відрізняються своїм юнацьким запалом та творчим ентузіазмом. Майстри педагогічної справи, здатні на передачу великого досвіду та мудрості, працюють поруч з молодими спеціалістами, які принесли свіжий погляд та інноваційні підходи до навчання. Ця комбінація досвіду та ентузіазму створює стимулюючу та плідну атмосферу, сприяючу якісному навчанню й розвитку учнів.

Навчання в ліцеї забезпечується 61 досвідченим вчителем з вищою освітою, серед яких:

• 17 вчителів методистів з вищою категорією
  • 12 вчителів з вищою категорією
  • 6 старших учителів з вищою категорією
  • 10 спеціалістів без визначеної категорії
  • 9 вчителів з І категорією
  • 5 вчителів з ІІ категорією
  • 1 відмінник освіти
  • 1 старший учитель зі спеціальністю 11 т.р.

Пріоритетна науково-методична проблема, над якою працює педагогічний колектив, – це формування лідерської компетентності учнів і підготовка їх до майбутнього. Це означає, що основним завданням вчителів є розвиток лідерських якостей учнів, їх готовність до активної участі в суспільному житті та прийняття рішень.

Враховуючи кваліфікацію та залучення досвідчених вчителів, а також пріоритетну науково-методичну проблему, можна стверджувати, що педагогічний колектив Кременчуцького ліцею 11 “Гарант” прагне забезпечити якісну освіту та розвиток учнів, формуючи в них лідерські навички для їх майбутнього успіху.