Зарахування до 1 класу

Зарахування до 1 класу 2024-2025 навчального року

Шановні батьки!

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала якісну, сучасну та профільну освіту, то вибір Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант” – це краще рішення! Наш ліцей – це навчальний заклад з багаторічною історією, високим рівнем підготовки учнів, інноваційним освітнім простором та лідерською компетентністю. Ми пропонуємо чотири профільні напрямки навчання: математичний, історико-правовий, біолого-хімічний та лінгвістичний. Ми також забезпечуємо вивчення англійської та китайської мов, науково-дослідницьку діяльність, участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, проектах, екскурсіях та інших заходах. Ми гарантуємо безпеку, комфорт та дружню атмосферу на території нашого закладу.

Якщо ви вирішили зарахувати свою дитину до нашого ліцею, вам потрібно дотримуватися наступного алгоритму дій:

Крок 1. Електронна реєстрація

З 1 березня по 31 травня 2024 року ви можете подати заяву на зарахування дитини до нашого ліцею через електронний сервіс [Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти]. Для цього вам потрібно:

• зареєструватись на сайті, вказавши свої персональні дані, контактну інформацію та електронну адресу;
  • обрати Кременчуцький ліцей № 11 “Гарант” зі списку закладів загальної середньої освіти;
  • створити заявку, заповнивши всі необхідні поля та завантаживши скановані копії документів (свідоцтво про народження дитини, довідка про місце проживання дитини, довідка про належність до пільгових категорій, якщо є);
  • надіслати заявку на розгляд адміністрації ліцею.

Ви можете стежити за статусом своєї заявки на сайті. Ви також отримаєте повідомлення на електронну пошту про результати розгляду заявки.

Право на першочергове зарахування

За законом України “Про освіту” та Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти , право на першочергове зарахування до першого класу мають діти:

• які проживають на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документів, визначених п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
  • які є дітьми військовослужбовців, які мають право на соціальний і правовий захист відповідно до закону;
  • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.

Якщо ви належите до однієї з цих категорій, ви повинні вказати це у своїй заявці та додати відповідні документи, що підтверджують ваше право на першочергове зарахування. Якщо ви не належите до жодної з цих категорій, ви все одно можете подати заяву до нашого ліцею, але ви будете розглядатися після тих, хто має право на першочергове зарахування. У разі наявності вільних місць ви будете зараховані за результатами жеребкування, яке проводиться адміністрацією ліцею. Жеребкування є прозорим та публічним, ви можете бути присутніми на ньому або переглянути його онлайн. Дата та час жеребкування будуть повідомлені вам заздалегідь.

Крок 2. Підтвердження документів

Після того, як ваша заявка буде схвалена адміністрацією ліцею, вам потрібно підтвердити документи, необхідні для зарахування дитини до 1 класу. Для цього ви можете:

• прийти особисто до ліцею з оригіналами документів та копіями, завіреними нотаріально або підписом керівника ліцею;
  • надіслати поштою рекомендованим листом оригінали документів або копії, завірені нотаріально.

Ви повинні підтвердити документи не пізніше 10 червня 2024 року. Якщо ви не зробите цього вчасно, ваша заявка буде анульована, а місце в ліцеї буде віддано іншій дитині.

Крок 3. Отримання медичних довідок

До початку навчання ви також повинні отримати медичні довідки для майбутнього першокласника. Для цього вам потрібно:

• звернутись до сімейного лікаря або педіатра за місцем проживання дитини та отримати довідку про стан здоров’я дитини (форма 026/о);
  • пройти обов’язкове медичне оглядання дитини в медичному закладі, який обслуговує ліцей, та отримати довідку про профілактичні щеплення дитини (форма 063/о).

Ви можете обрати будь-який медичний заклад у м. Кременчук, який має ліцензію на надання первинної медико-санітарної допомоги дітям.

Ось деякі з них:

Крок 4. Ознайомлення з правилами та умовами навчання

Перед початком навчання ви також повинні ознайомитись з правилами та умовами навчання в ліцеї. Для цього ви можете:

Крок 5. Ознайомлення з освітніми програмами навчання

Вибір освітньої програми — це важливий крок у житті вашої дитини. Ми пропонуємо програму “Нова Українська Школа”, яка відкриває двері у світ сучасної освіти з акцентом на творчість та самостійність, а також програму “Інтелект України”, що зосереджується на формуванні аналітичного мислення та наукових компетенцій. Виберіть те, що найкраще відповідає потребам вашої дитини.

Ми раді вітати вас у нашій дружній та творчій родині Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”! Ми впевнені, що ваша дитина отримає тут все необхідне для її розвитку, успіху та щастя!