Практичний психолог

З метою розширення надання психологічної та соціально-педагогічної допомоги учасникам освітнього процесу розміщуємо наступну інформацію:

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №11 «ГАРАНТ»:

• Ніконова Діана Вікторівна – робоча електронна пошта diana.nikonova@lyceum11.com.ua
  • Надання он-лайн індивідуальних та групових консультації за телефоном: 0536-74-30-48

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №11 «ГАРАНТ»:

• Павленко Олена Сергіівна-робоча електронна пошта olena.pavlenko@lyceum11.com.ua

Номери телефонів безкоштовної «Гарячої лінії» з протидії домашньому насильству (за якими надають консультації юристи, психологи, соціальні працівники) для попередження випадків порушення прав дітей у ситуації підвищення ризиків у соціальному оточенні

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда- Україна»:

• 0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного)

Дзвінки на лінію – безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):

• 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів),
  • 0-800-500-225 та 116-111

Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба: (044) 255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:

• 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Можна отримати такі послуги:

• інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
  • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • правові консультації;
  • зв’язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв’язку.