Профілізація в Кременчуцькому ліцеї 11

Профілізація в Кременчуцькому ліцеї 11 “Гарант”: вибери свій шлях до успіху!

Профілізація в Кременчуцькому ліцеї 11 “Гарант”: як вибрати свій напрямок?

Ви закінчили 9 клас і хочете продовжити свою освіту в престижному та сучасному навчальному закладі? Ви мрієте про кар’єру в галузі науки, права, медицини або міжнародних відносин? Ви хочете розвивати свої таланти та інтереси в дружньому та підтримуючому колективі? Тоді вам потрібно вступити до Кременчуцького ліцею 11 “Гарант”!

Ліцей 11 “Гарант” – це навчальний заклад з багаторічною історією та високими стандартами якості освіти. Тут ви зможете обрати один з чотирьох профільних напрямків, які відповідають вашим здібностям та планам на майбутнє. Кожен профіль передбачає поглиблене вивчення певних предметів, які дадуть вам необхідні знання та навички для подальшого навчання та роботи. Ознайомтеся з нашими профілями та виберіть той, який вам найбільше подобається!

Математичний профіль

Математичний профіль – це для тих, хто хоче розкрити свій потенціал у математиці та її застосуваннях. Ви вивчатимете алгебру, геометрію, логіку, фінансову грамотність, навчатиметесь розв’язувати складні задачі та творити нові ідеї. Ви навчатиметесь у досвідчених педагогів-математиків, які мають відомих випускників, що працюють у ІТ секторі та інших наукових галузях. Ви розвиватимете критичне мислення, аналітику, обґрунтованість, системність, точність, та інші якості, які допоможуть вам бути конкурентоспроможним та успішним в сучасному світі. Це вибір тих, хто мріє пов’язати майбутнє з інформаційними технологіями, інженерією, економікою, тощо. Математика – це не тільки наука, але й мистецтво, яке відкриває перед вами безмежні можливості для пізнання та творчості. Цей напрям для тих, хто хоче бути конкурентоспроможним та успішним в сучасному світі та планує вступ до найкращих інженерно-технічних вишів.

Які ж вузи в Україні та Європі пропонують найкращу освіту з математичних спеціальностей?
 • [Київський національний університет ім. Т. Шевченка] – один з найстаріших та найпрестижніших університетів в Україні, який має сильну математичну школу. Тут ви можете вивчати такі напрямки, як математика, прикладна математика, математична фізика, математична логіка, математична економіка, математична статистика, математичне моделювання та інформатика.
 • [Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”] – один з найбільших та найпопулярніших технічних університетів в Україні, який має багато факультетів та інститутів, пов’язаних з математикою та інформаційними технологіями. Тут ви можете вивчати такі напрямки, як комп’ютерні науки, програмна інженерія, кібербезпека, штучний інтелект, біомедична інженерія, прикладна математика та ін.
 • [Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна] – один з найстаріших та найбільших класичних університетів в Україні, який має високий рівень наукової діяльності та міжнародного співробітництва. Тут ви можете вивчати такі напрямки, як математика, прикладна математика та інформатика, математична економіка, математична фізика, математична логіка та теорія алгоритмів, математична біологія та ін.
 • [Лондонський університет] – один з найбільших та найрізноманітніших університетів в Європі, який складається з 18 самостійних коледжів та 10 інститутів. Тут ви можете вивчати математику в таких престижних коледжах, як Імперський коледж Лондона, Королівський коледж Лондона, Університетський коледж Лондона, Лондонська школа економіки та політичних наук та ін.
 • [Цюріхський федеральний технологічний інститут] – один з найкращих технічних університетів в світі, який має високу репутацію в галузі науки та інновацій. Тут ви можете вивчати математику в таких напрямках, як математика, прикладна математика, математична фізика, математична інформатика, математична біологія, математична фінансова наука та ін.Це лише деякі приклади вузів, які пропонують якісну освіту з математичних спеціальностей.

Це лише деякі приклади вузів, які пропонують якісну освіту з математичних спеціальностей. Ви можете знайти більше інформації про них на їхніх сайтах або в рейтингах вишів . Вибирайте той, який вам найбільше підходить за програмою, вимогами, вартістю та перспективами. Бажаємо вам успіху в навчанні та кар’єрі!

Історичний профіль

Історично-правовий профіль – це профіль для тих, хто цікавиться минулим, сучасним та майбутнім людства, а також правовими нормами та інститутами, які регулюють суспільне життя. Ви вивчатимете історію України, всесвітню історію, правознавство, знатимете розвиток цивілізацій, культур, політичних систем, правових держав та міжнародного права. Ви також братимете участь в екскурсіях, дискусіях, семінарах та дослідженнях, пов’язаних з історією та правом. Ви навчатиметесь під керівництвом досвідчених педагогів-істориків та правників, які є членами фахової спільноти ліцею та мають високі досягнення на обласних та національних учнівських олімпіадах. Історично-правовий профіль відкриє вам широкі можливості для вступу до найкращих вузів України та Європи, які готують фахівців у галузі права, журналістики, педагогіки, соціології, психології та інших гуманітарних дисциплін.

Але де ж в Україні або за її межами ви можете отримати найкращу освіту з історичних спеціальностей?

Ось декілька прикладів вузів, які готують фахівців у галузі права, журналістики, педагогіки, соціології, психології та інших гуманітарних дисциплін:

 • [Національний університет “Києво-Могилянська академія”] – один з найстаріших та найпрестижніших університетів України, який пропонує високоякісну освіту в гуманітарних та соціальних науках, а також можливості для міжнародної мобільності та наукових досліджень.
 • [Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича] – один з найкращих класичних університетів України, який має багату історію та традиції, а також сучасні освітні програми в гуманітарних та соціальних науках, включаючи право, журналістику, педагогіку, соціологію, психологію та інші.
 • [Гейдельберзький університет] – найстаріший університет Німеччини, який має велику наукову славу та традиції, а також надає якісну освіту в гуманітарних та соціальних науках, зокрема в праві, журналістиці, педагогіці, соціології, психології та інших.

Ці вузи – лише частина тих, де можна отримати якісну освіту з історичних спеціальностей. Щоб дізнатися більше про них, відвідайте їхні сайти або подивіться рейтинги вишів. Обирайте той, який відповідає вашим інтересам, потребам, можливостям та мріям. Ми віримо в ваш успіх в навчанні та кар’єрі!

Біолого-хімічний профіль

Якщо ви цікавитеся природними науками, хочете досліджувати живі організми та їх взаємодію з оточенням, або мрієте про кар’єру в медицині, фармації, біотехнології, агрономії, ветеринарії та інших біологічних та хімічних галузях, то біолого-хімічний профіль – це ваш вибір! Ви будете вивчати такі предмети, як біологія, хімія, екологія, медицина, які дадуть вам обширні знання про будову та функціонування живих організмів, хімічні реакції та процеси, вплив людини на навколишнє середовище та способи підтримання та покращення здоров’я. Ви будете навчатися під керівництвом вмотивованих та досвідчених вчителів, які є членами фахової спільноти ліцею. Вони допоможуть вам розвивати не тільки знання, але й навички, потрібні для успішного вступу та навчання в найкращих вузах України та Європи, які готують фахівців у галузі біології та хімії.

Ось лише декілька прикладів вишів України які готують майбутніх фахівців:
 • [Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського] – один з найпрестижніших медичних вузів України, який пропонує підготовку за спеціальністю “Медицина” на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії. Університет має сучасну матеріально-технічну базу, висококваліфікований науково-педагогічний склад, активну міжнародну співпрацю та численні досягнення в науці та освіті.
 • [Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”] – університет, який здійснює підготовку фахівців у галузі фармації, біотехнології, агрономії, ветеринарії та інших біологічних та хімічних дисциплін. Університет має сучасні лабораторії, бібліотеки, комп’ютерні класи, спортивні зали, гуртожитки та інші зручності для студентів. Університет також співпрацює з провідними науковими та освітніми установами України та світу.
 • [Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая] – університет, який надає можливість отримати високоякісну освіту у галузі біоінформатики, біофізики, біохімії, мікробіології, імунології та інших суміжних наук. Університет має власний науковий центр, де проводяться передові дослідження в області біології та хімії. Університет також підтримує академічну мобільність студентів та викладачів, надаючи можливість навчання та стажування за кордоном.

Якщо ви оберете біолого-хімічний профіль, ви отримаєте не тільки глибокі знання, але й широкі перспективи для подальшого навчання та реалізації своїх амбіцій. Ви будете готові до вступу в найкращі вузи України та Європи, які готують фахівців у галузі біології та хімії. Ви будете мати можливість працювати в різних сферах, пов’язаних з охороною здоров’я, наукою, освітою, екологією, аграрною справою, виробництвом та іншими. Ви будете вносити свій вклад у розвиток людства та планети!

Іноземна філологія

Іноземна філологія – це профіль для тих, хто любить мови, літературу, культуру та комунікацію. Ви вивчатимете англійську, українську, історію, культуру та мову Китаю, оволодіватимете іноземними мовами на високому рівні, знатимете літературні твори та культурні особливості різних народів, розвиватимете навички ефективної комунікації та міжкультурної взаємодії. Ви навчатиметесь під керівництвом вмотивованих та досвідчених вчителів-філологів, які допоможуть вам поглибити свої знання з усіх аспектів мови та країни, де вона вживається. Іноземна філологія відкриє вам широкі можливості для вступу до найкращих вузів України та Європи, які готують фахівців у галузі мовознавства, літературознавства, перекладу, дипломатії, туризму та інших мовних та культурних дисциплін.

Ось лише деякі вишів України які готують майбутніх фахівців:
 • [Київський національний лінгвістичний університет] – один з найстаріших та найпрестижніших лінгвістичних вузів України, який пропонує підготовку за спеціальностями “Мова та література (англійська)”, “Мова та література (німецька)”, “Мова та література (французька)”, “Мова та література (іспанська)”, та інші. Університет має висококваліфікований науково-педагогічний склад, сучасну матеріально-технічну базу, активну міжнародну співпрацю та численні досягнення в науці та освіті.
 • [Львівський національний університет імені Івана Франка] – один з найбільших та найповажніших класичних університетів України, який пропонує підготовку за спеціальностями “Мовознавство”, “Літературознавство”, “Переклад”, “Дипломатія”, “Туризм” та інші. Університет має багату історію, славиться своїми видатними випускниками, має сильну наукову школу, розвинену інфраструктуру, велику кількість міжнародних партнерів та проектів.

  Якщо ви оберете іноземну філологію, ви отримаєте не тільки глибокі знання, але й широкі перспективи для подальшого навчання та реалізації своїх амбіцій. Ви будете готові до вступу в найкращі вузи України та Європи, які готують фахівців у галузі мовознавства, літературознавства, перекладу, дипломатії, туризму та інших мовних та культурних дисциплін. Ви будете мати можливість працювати в різних сферах, пов’язаних з міжнародними комунікаціями, освітою, культурою, мистецтвом, бізнесом, тощо.

  Як ви бачите, профілізація в Кременчуцькому ліцеї 11 “Гарант” – це чудова можливість для вас реалізувати свій потенціал, розкрити свої таланти та підготуватися до майбутньої професії. Наш ліцей пропонує вам не тільки якісну освіту, але й комфортні умови навчання, сучасне обладнання, досвідчений та кваліфікований викладацький склад, цікаві та корисні заходи, а також дружню та позитивну атмосферу. Не втрачайте свій шанс стати частиною нашої великої та успішної родини!

  Запрошуємо вас відвідати наш сайт, де ви зможете дізнатися більше про наш ліцей, наші профілі, наші досягнення та наші переваги. Також ви зможете подати заявку на вступ до нашого ліцею онлайн, зателефонувати або написати у застосунку Viber та Telegram на номер, який вказаний на сайті. Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

  Не зволікайте, обирайте профілізацію в Кременчуцькому ліцеї 11 “Гарант” – виберіть свій шлях до успіху!

  Прокрутити вгору