Розклад занять у 2023-2024

Кременчуцький ліцей № 11 “Гарант” є одним з найпрогресивніших та інноваційних закладів освіти в Україні. Ліцей надає своїм учням можливість отримати якісну та сучасну освіту, що відповідає їхнім інтересам, здібностям та потребам.

У зв’язку з воєнним станом в Україні, ліцей здійснює навчання своїх учнів в комбінованій формі. Очне навчання поєднано з дистанційним навчанням. Це дозволяє забезпечити безпеку дітей та персоналу, а також продовжити здобуття освіти без перерви.

Ліцей дотримується методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні. З урахуванням цих рекомендацій, адміністрація розробила такий розклад занять за яким діти мають можливість навчатися в змішаній формі, яка враховує побажання батьківської спільноти та вчителів і є найбільш безпечною.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з розкладом занять учнів Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”. Розклад складений з урахуванням форми навчання, класу та предметів. Розклад може змінюватися в залежності від обставин, тому рекомендуємо слідкувати за оновленнями на сайті ліцею.

Для перегляду розкладу занять, будь ласка, завантажте файл, що додається нижче. Файл містить розклад уроків по днях для онлайн навчання. Якщо у вас виникли питання або пропозиції, звертайтеся до адміністрації ліцею за контактами, вказаними на сайті.

Розклад занять по днях (онлайн навчання)

Розклад занять по днях (змішане навчання)

Дякуємо за вашу увагу та зацікавленість до Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”. Бажаємо вам успіхів у навчанні, бережіть себе!