Рішення про зарахування дітей до першого класу у 2023 році

08.12.2022 р.

№ 1818

Про визначення терміну приймання
закладами загальної середньої освіти
м. Кременчука заяв про зарахування
дітей до першого класу у 2023 н. р.

З метою дотримання пункту 6 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів
освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Вирішив:

Визначити дату початку приймання закладами загальної середньої освіти м. Кременчука заяв про зарахування дітей до першого класу – 01.03.2023, останній день приймання заяв про зарахування дітей – 31.05.2023.

2. Здійснювати електронну реєстрацію дітей для зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області на базі електронної системи зарахування дітей до першого класу «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою» у відповідності до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
від 28.12.2021 № 1814 «Про затвердження Порядку електронної реєстрації дітей для зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

3. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Усанову О.П. та директора Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Москалика Г.Ф.

Міський голова

Віталій МАЛЕЦЬКИЙ

Прокрутити вгору