Свято 1 вересня та колоритні першокласники ліцею № 11

Свято з нагоди першого вересня в Кременчуцькому ліцеї № 11

2 вересня на подвір’ї Кременчуцького ліцею № 11 відбулося святкове свято з нагоди початку нового навчального року. Цьогорічне свято, яке зазвичай припадає на перше вересня, було перенесено на понеділок, щоб усі учні та вчителі могли взяти участь у святковому заході.

Святкування розпочалося з урочистої лінійки, на якій були присутні учні трьох перших класів та цьогорічні випускники. Особливою родзинкою свята став спільний танцювальний номер, виконаний першокласниками та випускниками, який викликав бурхливі оплески від батьків та вчителів. Сонячна погода та радісні обличчя дітей створили незабутню атмосферу свята.

Після цього випускники виконали запальний танок, який додав енергії та драйву до свята. Кульмінацією заходу стало шоу з димом у кольорах національного прапора, що символізувало єдність та патріотизм усіх присутніх.

Директорка ліцею, пані Наталія Олександрівна Бикова, звернулася до учнів з напутнім словом, побажавши їм успіхів у навчанні, творчих здобутків та натхнення на шляху до знань.

Побажання учням на шляху знань

Дорогі учні, нехай ваш шлях через зали знань буде освітлений іскрами творчості. Нехай кожен крок формує вас у лідерів завтрашнього дня, несучи факел юнацької енергії та безмежного світу уяви. Віри у свої сили, прагніть до нових висот і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

Ваші батьки та учителі

Безпека учнів у пріоритеті

Кременчуцький ліцей № 11 приділяє велику увагу безпеці своїх учнів, особливо в умовах військового стану, який наразі діє в Україні. Після урочистої лінійки учні пройшли до своїх класів, де для них було проведено перший урок з безпеки під час сигналу “Увага всім”. Учителі детально розповіли про правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

Після уроку в ліцеї було оголошено учбову тривогу, під час якої учні разом з учителями відпрацьовували організований вихід із будівлі до укриттів, розташованих поряд. Такі заходи допомагають дітям бути готовими до будь-яких непередбачуваних ситуацій та забезпечують їхню безпеку.

Тож у підсумку цьогорічний перший дзвоник це не лише свято початку навчального року, але й важливий урок з безпеки для всіх учнів Кременчуцького ліцею № 11.