9-Б клас зі своїм класним керівником (Заяц Наталя Давидівна) 13.10.2021 року відвідав дитячу міську бібліотеку імені Торубари. Там учні із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах , які підкріплювали знання з історії України та української літератури. Також працівники цього закладу додатково поширювали знання про добу козацтва, розповідаючи факти і легенди про отаманів та інших видатних постатей, які відзначились в той час.
![9Б клас відвідав дитячу бібліотеку](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/deviatyi-klas-vidvidav-dytiachu-biblioteku-1024x681.jpg)