Зразки конкурсних завдань
Що таке конкурсний відбір?
Конкурсний відбір – це процес, який допомагає визначити найкращих кандидатів на навчання в Кременчуцькому ліцеї № 11 “Гарант”. Він складається з двох етапів: тестування та співбесіди. На цій сторінці ви можете ознайомитись та завантажити за необхідності зразки конкурсних завдань, які використовуються під час тестування, та підготуватися до них.
Як пройти тестування?
Тестування – це перший етап конкурсного відбору. Воно проводиться у письмовій формі з двох предметів: українська мова та математика. Кожен тест містить 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих. Тривалість тестування – 60 хвилин з кожного предмета. Для проходження на другий етап необхідно набрати не менше 50% балів з кожного тесту.
Які предмети входять до конкурсного тестування?
В залежності від обраного профілю навчання, ви можете обрати два предмети, за якими ви будете проходити конкурсне тестування. На цій сторінці ви можете ознайомитися зі зразками конкурсних завдань з кожного предмета. При виборі предметів, враховуйте, що вони повинні відповідати профілю навчання, який ви обрали. Ось приклади можливих комбінацій предметів за різними профілями:
- Математичний: Математика та Українська мова
- Біолого-хімічний: Біологія та Хімія
- Історично-правовий: Історія та Правознавство
- Лінгвістичний: Українська література та Англійська мова
Ви можете обрати будь-яку іншу комбінацію предметів, якщо ви вважаєте, що вона краще підходить для вашого профілю. Однак, ми рекомендуємо вам слідувати нашим порадам, щоб підвищити свої шанси на успіх.
Як пройти співбесіду?
Співбесіда – це другий етап конкурсного відбору. Вона проводиться з кандидатами, які успішно пройшли тестування, та має на меті визначити їхній рівень загальної ерудиції, мотивації, інтересів та здібностей до навчання на ліцейному профілі. Співбесіда складається з двох частин: письмового твору на задану тему та усного спілкування з членами приймальної комісії. Тривалість співбесіди – 30 хвилин.
Як потрапити до рейтингового списку?
За результатами двох етапів конкурсного відбору формується рейтинговий список кандидатів, які рекомендуються до зарахування до ліцею. При рівності балів перевагу мають ті, хто має кращі результати з математики, а потім – з української мови. Зарахування до ліцею здійснюється за заявою батьків (осіб, які їх замінюють) та на підставі наказу директора ліцею.
Які документи потрібно подати для зарахування до ліцею?
Для зарахування до ліцею необхідно подати такі документи:
- заява батьків (осіб, які їх замінюють) про зарахування до ліцею;
- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу (з пред’явленням оригіналу);
- оригінал свідоцтва про базову середню освіту або довідка про закінчення 9 класу;
- медична довідка форми 086-о;
- 6 фотокарток розміром 3х4 см;
- ідентифікаційний код дитини.
Заяву про зарахування та документи ви можете подати особисто або через своїх батьків (або законних представників) в приймальну комісію ліцею. Термін подання документів – до 15 липня 2024 року.
Зразки конкурсних завдань для ознайомлення для ознайомлення:
Ми хочемо, щоб ви були впевнені в своїх силах та готові до конкурсного відбору. Тому ми підготували для вас зразки конкурсних завдань з різних предметів, які ви можете вибрати за своїм профілем навчання. Нижче ви можете детально ознайомитись з ними та перевірити свої знання та навички. Так ви краще зрозумієте, які питання вас чекають на тестуванні та як до них підготуватись. Ми бажаємо вам успіху!
Де знайти більше інформації про вступ до ліцею?
Більш детальну інформацію про порядок вступу до ліцею ви можете знайти на сайті на відповідній сторінці присвяченій порядку вступу до ліцею. Ми раді вітати вас у нашій дружній та творчій родині ліцею “Гарант”!