фотоконкурс великі серця братів наших менших

Фотоконкурс “Великі серця братів наших менших”

З 30 вересня по 04 жовтня цього року Кременчуцький міський центр позашкільної освіти провів заочний міський фотоконкурс «Великі серця братів наших менших», присвячений Міжнародному Дню захисту тварин. День тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність, підвищити свідомість суспільства щодо необхідності захисту тварин. Саме з такою метою і був проведений захід. У конкурсі взяли участь 33 юних фотоаматори із 10 закладів освіти міста та району. Ліцеїсти теж прийняли участь у конкурсі та зайняли призові місця:

• Лянний Максим, учень 6-А класу, номінація «Один момент із життя тварини» – ІІ місце;
  • Коваль Катерина, учениця 6-А класу, номінація “Посмішка друга” – ІІ місце;
  • Янкевич  Майя , учениця 6-Г класу, номінація «Один момент із життя тварини» – ІІ-е м.
  • Соловйова Марія, учениця 6-Г класу, номінація “Посмішка друга” – ІІІ-е м.

Дякуємо всім учасникам  за участь у конкурсі.