7 вересня в Полтаві відбулося нагородження переможців ІІІ (загальнонаціонального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Бронзові медалі отримали 3 учні ліцею: Лактіонов Юрій, учень 11-А класу, здобув перемогу в секції «Технології програмування», Бубнова Вікторія, учениця 10-А класу, у секції «Соціологія», Безштанько Вікторія, учениця 11-Г класу, у секції «Кримськотатарська гуманітаристика».
Грамотами нагороджені наукові керівники: Лактіонов Юрій Геннадійович, учитель інформатики, Щурик Наталія Володимирівна, учитель історії та правознавства, Маркевич Віта Анатоліївна, учитель української мови та літератури.
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/nagorodzhennya-peremozhtsiv-man-2021-1-1024x683.jpg)
Вітаємо юних науковців та їх наставників із високими досягненнями. Бажаємо нових цікавих проектів, реалізації всіх задумів і планів, нових перемог!