news bell background

Останній дзвоник

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Адміністрація ліцею щиро вітає вас зі святом Останнього дзвоника . В цей нелегкий для нас усіх час, освітній процес тривав, і ми завершили 2021-2022 навчальний рік. Ми радо прийняли  в тяжку хвилину до ліцейної родини учнів, яких війна змусила покинути рідні домівки. Усього 42 учні, з них чотири є випускниками.

Навчальний рік приніс нашому навчальному закладу безліч перемог. На ІІ (міському) етапі олімпіад з базових дисциплін учні ліцею здобули найбільшу кількість призових місць – 55. І місць – 31, ІІ місць – 10, ІІІ місць – 14. На ІІІ (обласному) етапі 11 місць: І – 2, ІІ – 4, ІІІ – 5.  Учні, які брали участь  у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на І (міському) етапі вибороли 27 призових місць (І – 26, ІІ – 1). На ІІ (обласному) етапі 15 місць (І – 3, ІІ – 8, ІІІ – 4). У виховній роботі команда «КМТС» на міському етапі конкурсу «Гумор FEST» (раніше – огляд-конкурс команд КВН) тримає першість третій рік поспіль, показуємо високі результати у спорті. Ми активно займаємось волонтерською діяльністю.

Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

В цьому році наш ліцей випускає 132 учні. Для них –  це всього лише початок нового великого шляху. Нехай життя складається вдало і щасливо, щоб все, чого навчили в ліцеї, принесло плоди. А вчителям і батькам  побажаємо мудрості та терпіння.

Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але ми віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!