Ось і закінчився 2022 – 2023 навчальний рік! Він був складним, але український народ незламний, ми йдемо далі зі своїми здобутками, перемогами! У доросле життя вирушають 118 випускників, для них пролунав останній дзвоник! Перед ними відкриваються безліч шляхів і можливостей. В добру путь, наші любі! Ви майбутнє нашої держави! Дякуємо Збройним Силам України за можливість вчитися, працювати, виховувати, творити!
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-1024x509.jpg)
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-1-1024x683.jpg)
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-2-1024x768.jpg)
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-3-1024x683.jpg)
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-4-1024x683.jpg)
![](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-ostannii-dzvonyk-5-1024x366.jpg)