З метою якісної підготовки до початку нового навчального року в умовах військового стану 2 серпня 2023 року було проведено раду батьків Кременчуцького ліцею №11 «Гарант». Основні питання, що були розглянуті на раді це підсумок роботи закладу освіти за 2022-2023 навчальний рік, підготовка до роботи ліцею в умовах воєнного стану у 2023-2024 навчальному році, оглянуто найпростіші укриття які будуть використовуватись під час освітнього процесу.
![Рада батьків Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» у 2023-2024 н.р.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/batkivska-rada-1.jpg)